Ülkü Ocakları'ndan sert açıklama: Bu soysuz köpeğe en ağır şekilde gerekeni yapacağız

Ülkü Ocakları'ndan sert açıklama: Bu soysuz köpeğe en ağır şekilde gerekeni yapacağız

"bu soysuz köpeğe en ağır şekilde gerekeni yapacağız."

Sosyal medyada dolaşıma sokulan ve linç edilmiş bir askerin başında bozkurt işareti yapan şahıs için Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'dan çok sert bir açıklama geldi.

Kılavuz "Cibiliyeti bozuk, insan kılığına girmiş bu şeytanın Ülkü Ocakları ve Ülkücülükle hiçbir ilgili yoktur.ifadesini kullandı ve "Bu fotoğrafla yapılmak istenen bir algı operasyonu ve Ülkücüleri vatanımızın bekçisi Mehmetçik ile karşı karşıya getirme gayesir." dedi.

İşte o açıklama:

Sosyal medyada yayılan bir paylaşımda her şeyden habersiz olduğu halde şuursuz caniler tarafından şehit edilmiş olan bir Mehmetçiğin naaşının başında aşağılık bir yaratığın Bozkurt işareti yaparak poz verdiği görülmektedir. Cibiliyeti bozuk, insan kılığına girmiş bu şeytanın Ülkü Ocakları ve Ülkücülükle hiçbir ilgili yoktur.

Esasen bu fotoğrafın insanlıkla bağdaşır hiçbir yanı bulunmamaktadır. Bu fotoğrafla yapılmak istenen bir algı operasyonu ve Ülkücüleri vatanımızın bekçisi Mehmetçik ile karşı karşıya getirme gayesir.

Ülkücü, darbe yapmaya çalışan zavallılar ile ülkesi için canını feda eden kahramanlarımızı ayırt edebilecek feraset ve erdeme sahiptir.

Kolluk kuvvetlerini ve yetkili diğer makamları bu şahsı bularak en kısa zamanda gereken işlemi yapmaya davet ediyoruz. Aksi takdirde herkes bilmelidir ki binlerce şehit vererek bugünlere erişen şanlı bir maziye sahip olan biz bu soysuz köpeğe en ağır şekilde gerekeni yapacağız.

Bozkurt işareti ancak Ülkücü liyata sahip olanların eline yakışan ve ancak onların elinde manasını bulan bir semboldür. Bu sembolü kirli emellerine alet etmeye çalışnalara ve olur olmadık yerde kullananlara cevabımız sert olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum