Ülkü Ocakların'dan Sert Tepki

Ülkü Ocakların'dan Sert Tepki

Zonguldak/Çaycuma Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Keskin Almanya’nın sözde ermeni soykırımını kabul etmesine sözde ermeni soykırımı tasarılarını meclislerinde kabul ederek, Türk Dünyasını sindiremezler. Diyerek tepki gösterdi.

Zonguldak/Çaycuma Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Keskin Almanya’nın sözde ermeni soykırımını kabul etmesine ilişkin; Bosna Hersekte ve birçok yerde yapılan katliamlara sessiz kalan sözde demokrasi havarisi kesilen ülkelerin sözde ermeni soykırımı tasarılarını meclislerinde kabul ederek, Türk Dünyasını sindiremezler. Diyerek tepki gösterdi.

 KESKİN; Türk Tarihinde katliam yapmak, soykırım uygulamak gibi bir anlayış yoktur. Her zaman mazlum milletlere kucak açmış ve emperyalist anlayışlara meydan vermemiştir.

Dünyaya Ahıska Türkleri , Kırım Türkleri , Doğu Türkistan Türkleri, Telafer ve Tuzhurmatuda yaşananları, Hocalı Katliamını hatırlatırız. Bu katliamlar ve soykırım karşısında, Afrika’da, Ortadoğu’da hatta Bosna Hersek’te ve birçok yerde yapılan katliamlara sessiz kalan sözde demokrasi havarisi kesilen ülkelerin sözde ermeni soykırımı tasarılarını meclislerinde kabul ederek, Türk Dünyasını sindiremezler.

 

Bu açıklamalara ve Bozkurt duruşlu Türk Milletine tasma takmaya çalışanlara Bozkurt'un özgürlüğün simgesi olduğunu ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini köşeye sıkıştırmaya çalışanlara hatırlatırız. Bu bağlamda Türk'ün soykırım yaptığı iddialarını şiddetle reddediyoruz. Dedi.

ÜLKÜCÜ YEMİNİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.