Ülkü Ocakları'ndan Türkmenlere Ramazan Yardımı

Ülkü Ocakları'ndan Türkmenlere Ramazan Yardımı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz zor günler yaşayan Iraktaki, Suriye'deki Ve Türkmen dağındaki Türkmen soydaşlarımız için Toplanan Yardımları Yayladağı Sınır kapısından geçirerek yolcu ettiler.

On bir Ayın Sultanı Ramazan Ayını Yaşadığımız Bu Mübarek Günlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz zor günler yaşayan Iraktaki, Suriye'deki Ve Türkmen dağındaki Türkmen soydaşlarımız için Toplanan Yardımları Yayladağı Sınır kapısından geçirerek yolcu ettiler.

Adana’da açıklama yapan Adana İl Başkanı Soner Deniz”Sabrın, İmanın, İnancın Yaşandığı Bu Mubarek Günlerde Cenab-I Allah Zulme Uğrayan Türk Soydaşlarımızı Korusun. Kardeşliğin Ve Yardımlaşmanın Pekistiği Bu Mübarek Günlerde Bizlerde Türkmen Soydaşlarımızın Yanındayız. Tüm Dünya’nın Sessiz Kaldığı Türkmen dağındaki Soydaşlarımızın Yanında Olduğumuzu Herkes Bilmelidir. Gönlümüz Ve Dualarımız Türkmen Kardeşlerimizle Beraberdir. Rabbim Yar Ve Yardımcıları Olsun.” Dedi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.