ÜSKÜDAR ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN BAHÇELİ AÇIKLAMASI

ÜSKÜDAR ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN BAHÇELİ AÇIKLAMASI

Üsküdar Ülkü Ocakları MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Bağlılık Mesajı Yayınladı.

Lider Olmak ve Lider Doğmak “Önce ÜLKEM ve MİLLETİM, sonra PARTİM ve BEN” diyebilen tek lider DEVLET BAHÇELİ’dir.

Doğru konuşandan, konuştuğunu yapandan lider olur. Olur olmaz konuşarak ülkemizi kaos, kargaşaya çevirenlerden lider olmaz. Bu hareketin lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli ömrünün 48 yılını Ülkücü harekete vermiş, Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in herzaman yanında yer almıştır. Çileli ötüken yokuşunun yorgun lideridir. Dile kolay bir ömür Ülkücü hareketi evi yuvası yari bilmiş bir dava adamı.

Hiçbir zaman çizgisinden sapmamış, davası uğruna kendini ve özel hayatını feda etmiş bir kişiliktir. Bir çok kriz yaşayan şartları değişkenlik gösteren Türk Siyasi hayatında değişen her türlü şartlara rağmen çizgisini koruyan bir liderdir. Ülkücü ve Milliyetçi Hareket’in daha öğrencilik yıllarından bugünlere en tabandan en tepeye geldiği bu şerefli makamda ilkelerinden, ciddiyetinden güvenilir kişiliğinden ödün vermemiştir.

Bahçeli sözde değil, özde liderdir. Lider vasfı ile Ülkücü Milliyetçi Hareketi iyi yönetmiş Başbuğun emrinde bizleri koruyup kollamıştır. Sözün kısası biz Genel Başkanımızın yanındayız. Ülkücü şeref ve adap içerisinde Liderimize sadakattan ödün vermeyiz. Yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz Liderim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.