Ülkü Ocakları´ndan Şehitler İçin Kuran Etkinliği

Ülkü Ocakları´ndan Şehitler İçin Kuran Etkinliği

TSK içine sızmış, devleti ele geçirme planları yapan terör örgütünün darbe planları aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun şerefli subayları tarafınca bastırılmıştı.

TSK içine sızmış, devleti ele geçirme planları yapan terör örgütünün darbe planları aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun şerefli subayları tarafınca bastırılmıştı. Sokaklarda bu durum bayram havası estirirken darbe teşebbüsü sürecinde 265 şehit verildi. Aradan geçen 5 günlük sürede halen cadde ve sokaklarda müzik, korna sesleri, sevinç gösterileri hakimiyetini koruyor.Bu terörist darbe girişimine karşı dik bir duruş sergileyen Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı aynı sert tepkiyi yine şehitlere saygı göstermeyenlere karşı gösterdi.
 Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından il binasında şehitler için Kuran okundu. Etkinliğe Mhp Malatya İl Yönetimi ve Kadın Kollarıda katıldı.
 Konuşmasına darbenin engellenmesi konusunda Dr. Devlet Bahçeli´ye teşekkür ederek başlayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin: “Vatanın, milletin ve demokrasinin ne denli bir tehlikeyi atlattığını hep beraber mücadele ederek gördük. 265 şehit verdik bu mücadele sürecinde, şehitlerimizin kanını devletimiz yerde koymayacaktır. 265 vatan evladı toprağa düşerken, anneler babalar evlat acısı yaşarken, eşleri ve çocukları bu acıyı yaşarken Malatya Ülkü Ocakları olarak caddelerde yüksek seste müziklerle, kornalar eşliğinde sevinç gösterilerine katılmamız doğru bir davranış olamaz. Artık şehitlerimizin yasını tutmalıyız” dedi.
 
Kaynak:Başkentte Pusula

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.