Ülkü Ocakları’ndan sert tepki: Şerefin kadar konuş...

Ülkü Ocakları’ndan sert tepki: Şerefin kadar konuş...

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Lideri Bahçeli’ye hakaret eden Rıfat Serdaroğlu’na sert bir dille cevap verdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret eden Rıfat Serdaroğlu’na sosyal medyadan yaptığı açıklamada cevap vererek, ”Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ufkuna senin çapın yetmez Rıfat Serdaroğlu. Şerefin kadar konuş, yani bir ömür sus.” dedi.

Rıfat Serdaroğlu’nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yaptığı çirkin hakaretler tüm Ülkücü camiayı ayağa kaldırırken, MHP Genel Merkezi, Milletvekilleri ve Ülkü Ocakları’ndan peşpeşe açıklamalar geldi.

SENİN BORSANDA KAÇ PARA EDER SERDAROĞLU?

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, sosyal medyada yaptığı açıklamada, ”O silahları kullanmadığımızda bacağı bir terör saldırısında kopan Mehmetçiğin bacağı sana göre kaç dolar? O bombayı atmayınca şehit olan 20 yaşındaki Mehmetçiğin canı sana göre kaç dolar Rıfat Serdaroğlu? Bir şehit çocuğunun gözyaşı senin borsanda kaç dolar Rıfat Serdaroğlu?” diye sordu.

DEVLET BAHÇELİ’NİN UFKUNA SERDAROĞLU’NUN ÇAPI YETMEZ

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, ”Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ufkuna senin çapın yetmez Rıfat Serdaroğlu. Şerefin kadar konuş, yani bir ömür sus! Nikahsız bir ilişki mahsulü olanlar dünyadaki her ilişkiye nikah penceresinden bakarlar. Psikolojide buna algıda seçicilik diyorlar. F16 bombalarından sadece teröristler korkar sanıyorduk Rıfat, senin korkun niye, dağda kızın mı var metresin mi? Senin şerefin kaç para Rıfat Serdaroğlu?” diye sordu.

ÜLKÜ OCAKLARI ESKİ GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ’UN TEPKİSİ

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Rıfat Serdaroğlu’nun MHP Lideri Bahçeli’ye hakaretine sosyal medyadan cevap vererek, ”Söz konusu vatan olunca siyasi ikbali elinin tersiyle iten, “önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” anlayışını Türk siyasetine yerleştiren, Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’yi ederi bir dolar bile olmayan Rıfat Serdaroğlu gibi beyni uyuşmuşlar elbette anlayamaz. Devletimizin teröre karşı verdiği mücadeleyi hazmedemeyen; vatanın, milletin, bayrağın kutsaliyetini anlayamayan bu akıl fukarası, terbiyesiz soytarı Liderimizin vatan aşkını, millet sevdasını ve bilge duruşunu idrak edebilecek çapa sahip değildir!” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.