• BIST 91.387
 • Altın 213,648
 • Dolar 5,3390
 • Euro 6,0627
 • İstanbul 6 °C
 • Ankara 0 °C
 • Yozgat -7 °C
 • İzmir 7 °C
 • Adana 7 °C
 • Bursa 5 °C

Ülkücüler

Fikri ATILBAZ

Bayan, bir partinin genel başkanı ve kelimeleri aklına geldiği gibi sarf ediyor. Dolayısıyla ya yanlış bir kelime söylüyor ya da işine geldiği gibi konuşuyor. İşte böyle günlerden birinde şöyle söylüyor: "Türkiye mozaiğinin harcı" böyle abuk sabuk bir cümle kurması yanındaki milliyetçileri de şaşırtmış hem de suspus etmiştir.

Zamanında bu söz harbiden Kürtçü olan biri tarafından kullanılmış ve Türk'ün Başbuğu tarafından cevabını almıştı. Bu sözü o zaman söyleyen kişi DEP'li Orhan Doğan'dı. Rahmetli Başbuğ Türkeş'le yani beraber bulundukları bir televizyon programında "Türkiye mozaiktir" diyen onun söylemine, rahmetli Başbuğ "Ne mozaiği, mermer ulan mermer" demişti. İlginç olan nokta bu sözü söyleyen bayan Türkeşçi olduğunu yani Milliyetçi olduğunu söylemektedir. Ancak bu ayrımı yapamayan ne onun ne de yanındakilerin ne milliyetçisi oldukları tartışılır.

Ancak ne yazık ki yanlış üstüne çok büyük yanlış yapıyorlar, yanlışa yalan katmaktan çekinmiyorlar. Türkiye'yi mozaiğe benzeten bu bayan ve saz arkadaşları Milliyetçiliği Amerikan oyunu sanıyorlar ve aynı şekilde oynamaya çalışıyorlar. Onun için Türkiye sadece bayanın dediği gibi kuzeyden güneye iyi değil tüm yönlere karşı doğru ve iyiden daha iyi olacak ve Türkiye adım adım huzuru bulacak.

Milliyetçi olduğunu söyleyen kocası komünist olup da kedine göre milliyetçi bir parti kuran içine PKK'lıları, Aydınlıkçıları, bilumum eski komünistleri alan bu bayan ve saz arkadaşları Türkiye'yi istediğimiz şekilde yönetiriz dediler. Bir fare gibi Afrin kapanında kısıldılar kaldılar. Oynadıkları oyun tutmadı.

Türkiye'nin karşısında oynadıkları bu Amerikan oyunu o bayana ikinci plana düşen saz arkadaşlarına oynatan bu bayan kendini yükseklerde görmeye başladı. Ona bu hissi yaşatan, bazı günler Milliyetçi Hareketin ne anlama geldiğini anlayamayan bu gafiller, bedbahtlar kendilerini büyük bir kitle sanmışlardır. Türkiye'yi böyle durdururuz diye ortaya çıkanlar, olur olmaz açıklamaları ile ülkeyi karıştırmaya devam ediyorlar.

Burada ısrarla dikkat etmeliyiz. Masum rolüne girenler hiç de masum değillerdir. Masum rolü takınan bu grup ne zamana kadar bu oyunu sürdürecektir. Ülkücüler bu yolda şehit olmaya hazırdırlar. Bu ülke bölünmesin, parçalanmasın diye kendini harap edenler yani Ülkücüler hazır Askerdirler. Ve herkes bilsin ki "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" buna herkes inansın ve tarihine baksın hep böyle olmuştur. Yeter ki Türk Türk olduğunu hatırlasın.

Ülkücüler olaya her zaman ilahi bir bakış açısıyla bakmışlardır. Başbuğdan bu yana yenilmemelerinin sebebi de budur. Allah'a olan katıksız inançları. Bu uğurda kurulan suç örgütlerinde uydurulan yalanların ve saygı gösterilen saygısızların mürşidi olmamışlardır. Onlar her şart ve güçlükte "İçinizden, insanları hayra çağıracak, iyiliği emredip kötülükten alıkoyacak bir topluluk bulunsun."(Al-i İmran3/104) ayetine bağlı kalarak Türk Milletini huzura erdirecek, insanlığı Allah'ın hak yoluna götürecek, onların bu yolda yaşamalarını sağlayacak Allah'ın, aynı zamanda İslam'ın ve Türklüğün engel tanımayan neferleridir Ülkücüler…

Böyle biline…

Sağlıcakla kalın!

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.