Ülkücüler Sarıçam’da iftarda buluştu

Ülkücüler Sarıçam’da iftarda buluştu

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı, Adana Taş Medreseliler İl Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği ve Sarıçam Belediyesi’nin katkılarıyla Taş Medreseli Şehit ailelerine ve partililere iftar yemeği verildi.

Kuran Tilaveti okunmasıyla başlanan iftar yemeği Sarıçam İlçesi’nde bulunan Evliya Çelebi Uygulama Oteli Bahçesinde yapıldı.

İftar yemeğine Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, MHP Adana milletvekili Muharrem Varlı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı, MHP adana İl Başkan yardımcısı Hüseyin Zorba, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, Taş Medreseliler Genel Başkan yardımcısı, Taş Medreseliler Adana İl başkanı Sefer Tatlı, Eski İl Başkanları Mustafa İzgioğlu, Abdulkadir Üçkardeşler,  Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Vedat Cengiz, Sümer Mahallesi Muhtarı Mehmet Kutlu, Taş Medreseli Şehit aileleri ve çok sayıda partili katıldı.

İftar öncesi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı ve Adana Taş Medreseliler İl Başkanı Sefer Tatlı, idealleri uğruna şehit olan merhum ülkücüleri rahmetle andıklarını belirterek, “Bu mübarek Ramazan ayında hayatının en güzel yıllarını zindanlarda ve taş medreselerde geçiren hepsi birbirinden değerli, davasından ödün vermeyenlerle buluşmanın hazzını yaşıyoruz. Bu gün Allah bizlere böyle bir iftar açmayı nasip etti. Sizlerin mücadelesi en büyük emanetimizdir.  Bugün buraya katılım gösteren herkesten Allah razı olsun. Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz.” dediler.

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde oruçlar açıldı. İftar sonrasında ise merhum Ülkücüler için dualar edilerek ruhları şad edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.