Yavru tilkileri gören zabıta memurları yemeklerini paylaştı

Yavru tilkileri gören zabıta memurları yemeklerini paylaştı

İstanbul'da bölge devriyesi yaptıkları sırada yavru tilkileri gören Tuzla Belediyesi Zabıta Ekipleri yemeklerini yavru tilkileri paylaştı. Yavru tilkileri besleyen zabıta memurları tilkilerle aralarında duygusal bir bağ oluştuğunu söyledi.

İstanbul'da Akfırat Mahallesi'nin Süleymaniye Bulvarı üzerinde bölge devriyesi yaptıkları sırada yavru tilkileri gören Tuzla Belediyesi Zabıta Ekipleri yemeklerini yavru tilkileri paylaştı. Yavru tilkileri gören zabıta memurları araçlarını durdurarak tilkileri yanına ilerleyerek tilkileri aç olduklarını fark ederek kendi yiyeceklerini yavru tilkilerle paylaştı.

Aynı zabıta memurları bir sonraki akşam aynı yerde devriye yaptıkları sırada yine aynı yavru tilkileri gördüler. Yavru tilkilerle yine yemeklerini paylaşan zabıta memurları tilkilerle aralarında özel bir bağ oluştuğunu söylediler. Tuzla Belediyesi zabıta memurları her akşam Süleymaniye Bulvarı'ndan geçtikleri sırada yavru tilkilerle karşılaşarak yemeklerini paylaşıyor.

"Aramızda duygusal bir bağ oluştu"

Yavru tilkilerle yemeklerini paylaşan zabıta memurları arasında bulunan Ünal Aras, bir gece devriye yaptıkları esnada köpeğe benzeyen yavruları gördükleri ve araçlarını kenara çekerek yavrulara yaklaştıklarını ve onların tilki yavrusu olduğunu gördüklerini söyledi. Kendilerine ait olan akşam yemeklerini yavru tilkilerle paylaştıklarını söyleyen Ünal Aras: "Aramızda duygusal bir bağ olmaya başladı. Bu sebepten dolayı belli bir saatte bakıyoruz, sanki bizden yemek bekler gibi bizi bekliyorlar. Artık elimizden geldiğince yanımızda fazla yemek getirmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.