Adü'de Doçentlik Deneme Dersleri Başladı

Adü'de Doçentlik Deneme Dersleri Başladı

Adnan Menderes Üniversitesi görevde yükselmeleri gerçekleşecek olan öğretim üyeleri için doçentlik deneme dersleri, 3 Şubat 2020 tarihinde Rektörlük Senato Salonu’nda başladı.

Rektör Aldemir Jüriye Başkanlık Etti

Adü Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in jüri başkanlığında gerçekleşen sunumlarda; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Akyol, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V.Prof. Dr. Aslıhan Büyüköztürk Karul jüri üyesi olarak yer aldı.

Doçentliğe Yükseldiler

Doçentlik kadrosuna başvuran Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Sibelnur Avcil, İç Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Özlem Oltulu, Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD Öğretim ÜyesiEmre Zafer, Tıbbi Patoloji ABD Öğretim Üyesi İbrahim Halil Erdoğdu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi ABD Öğretim Üyesi Selvinaz Saçan jüri eşliğinde yapılan deneme derslerinin ardından doçentliğe yükselmeye hak kazandılar.

Rektör Aldemir Başarılar Diledi

Öğretim üyeleri yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verirken, görevde yükselmeleri gerçekleşen öğretim üyelerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, akademisyenlerin cübbelerini giydirerek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

HABER: MEHMET ARKAN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.