AVUKATLAR HANGİ HİZMETLERİ VERMEKTEDİR?

AVUKATLAR HANGİ HİZMETLERİ VERMEKTEDİR?

Toplumu düzenleyen ve devletin yaptırım gücünü belirleyen yasaların bütünü anlamına gelen hukuk kelimesi esasen “haklar” demek. Adalet ise hak ve hukuka uygunluk, hak ve hukuku gözetme ve yerine getirme, doğruluk anlamına geliyor ve herkes adalete, adalet

Toplumu düzenleyen ve devletin yaptırım gücünü belirleyen yasaların bütünü anlamına gelen hukuk kelimesi esasen “haklar” demek. Adalet ise hak ve hukuka uygunluk, hak ve hukuku gözetme ve yerine getirme, doğruluk anlamına geliyor ve herkes adalete, adalet duygusuna ihtiyaç duyuyor. Çetinkaya Hukuk, uzman avukat kadrosuyla hukukun çeşitli dallarında adaletin yerini bulması için profesyonel avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri veriyor.

Neden Çetinkaya Hukuk?

Hukuk kendi içinde ayrılan dalları, yasaları ve her yasanın ayrı maddeleri olduğundan oldukça karmaşık bir alan. Bu alanda eğitim almış kişilerden destek almadıkça hukuki süreçlerin içinden çıkılması da pek kolay değil. Hak kayıplarının yaşanmaması, yasal çerçevenin dışına çıkılmaması ve eşitlik, adalet durumlarının her anlamda ve herkes için sağlanabilmesi adına profesyonel avukatlara ihtiyaç var. Çetinkaya Hukukda hukukun farklı dallarında uzmanlaşmış avukat kadrosuyla her türlü dava sürecinde yanınızda oluyor.

Bireysel ve kurumsal avukatlık hizmetleri sunan Çetinkaya Hukuk1992 yılından bu aile, kişi, miras, gayrimenkul, iş, alacak ve tazminat, sözleşme, tüketici, ticaret ve bilişim hukuku alanlarında profesyonel avukatlık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Ofisin öncelikli değerleri dürüstlük, güvenilirlik, devamlılık, çalışkanlık ve kusursuzluk...

Bireysel avukatlık hizmetleri olarak iş hukuku, aile hukuku, ceza hukuku, idare hukuki ve miras hukuku gibi birçok alanda hizmet veren Çetinkaya Hukuk, kurumsal avukatlık hizmetleriylede kurumları ve tüzel kişileri en iyi şekilde temsil ediyor ve haklarını koruyor.

Son derece tecrübeli ve başarısı tescilli bir hukuk bürosu olan Çetinkaya Hukuk, hukuki sorunların önlenmesi ve giderilmesi, uyuşmazlıkların ortadan kaldırılması, en uygun çözüm yollarının önerilmesi, hukuki risklerin tespit edilmesi adına çalışmalarını avukatlık meslek ilkelerine uygun şekilde ve elbette hukukun bir gereği olarak objektif bir bakış açısıyla gerçekleştiriyor.

Çetinkaya Hukuk bünyesindeki avukatların her biri alanında oldukça yetkin. Bu kapsamda güncel hukuki gelişmelerin, mevzuatların takibi yakından yapılıyor ve gerekli her türlü kaynak hem online mecralarda hem de basılı olarak ediniliyor. Tüm güncel bilgiler müvekkillerle paylaşılıyor. Müvekkillerinin mutluluğunu ve kazanımlarını her zaman önplanda tutan Çetinkaya Hukuk, avukat müvekkil iletişimini de oldukça önemsiyor. Dürüst, samimi ve sıcak  ilişkilerle ilerleyen hukuki süreçlerden her zaman çok daha başarılı sonuçlar elde edileceğinin bilinciyle çalışan ofis, avukatlık ve hukuki danışmanlık ihtiyacını bütüncül çözümlerle ve beklentiler yönünde eksiksiz olarak karşılıyor.

Bu bağlamda Aile Hukuku davalarına bakan avukatlar özellikle boşanma davalarından en iyi sonuçların alınmasını sağlıyor. İş Hukuku avukatları haksızlığa uğrayan işçilerin yanında oluyor, aynı zamanda işverenlerin de haklarını gözetiyor. Miras Hukuku avukatları, varislerin haklarını alabilmesi adına miras sürecini en iyi şekilde yönetiyor, ceza avukatları ise yine adalet duygusuyla müvekkillerinin haklarını koruyor.

Hakkınızı Arayın Diye…

Herkesin doğuştan kazandığı ve sonradan edindiği bazı haklar var. Bu hakların gasp edilmesi, haksızlığa uğramak ise çok can sıkıcı bir durum… Üstelik bir de adaletin yerini bulamadığı sistemlerde bu gibi durumlar çok kötü sonuçları beraberinde getirebiliyor. İşte Çetinkaya Hukuk Bürosu herkes, her an ve her yerde hakkını arayabilsin diye en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Çetinkaya Hukuk’un alanında uzman en iyi avukatlarıyla her türlü hukuki süreci çekinmeden başlatabilir ve hakkınızı sonuna kadar arayabilirsiniz.

Sizde hukuk alanındaki her türlü sorularını için sayfamızdan sorabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Kaynak:https://www.cetinkayahukuk.com/avukata-sor/

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.