MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Cemil Otlu: MHP Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu

MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Cemil Otlu: MHP Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu

MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Cemil Otlu, Tuzla’da İlçe Teşkilat Mensuplarıyla Birlik Beraberliği Pekiştirmek, Safları Sıkı Tutman Adına İstişare Mahiyetli Bir İftar Organize Ederek Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu.

1.Bölgede Pankart Çalışması Yapan MHP İstanbul Milletvekili Aday Adayı Cemil Otlu, İlk İftarını MHP Tuzla Teşkilatıyla Gerçekleştirdi.  MHP Tuzla İlçe Başkanı Aslan Ali Baş, Meclis Üyeleri ve Orhanlı Bölge Teşkilatın Katıldığı İftar Programın Ardından Açıklamalarda Bulunan Otlu Aday Adaylık Süreci, Seçim Gündemini Değerlenmelerin Yapıldığı Teşkilatı İçi İftar Programında Çalışmalarımızı Daha da Hızlandırmak Oylarımızı ve Milletvekili Sayısını Artırarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı En Yüksek Oy Oranına Ulaşmasını Sağlayacak Motivasyon İle Kararlılık Vurgusu Yapan Açıklamalarda Bulundu.  

2023-03-30-152423.jpg

İstanbul 1 Bölgede Pankart Çalışmalarını Tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Adayı Cemil Otlu, Tuzla, Pendik, Kartal, Sultanbeyli de Saha Çalışmaları Yaparak Türkiye’nin 14 Mayıs’ta Bir Dönüm Yaşayacağını Kaydeden Otlu, Genel Seçimlerde Cumhur İttifakı İçin Oy İstedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.