1 2 ve 5 Litre Ayçiçek Yağında Eylül İndirimi! Fiyatlar 100 TL'den Ucuz Oldu!

1 2 ve 5 Litre Ayçiçek Yağında Eylül İndirimi! Fiyatlar 100 TL'den Ucuz Oldu!

Ayçiçek yağındaki fiyatlar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çünkü sıvıyağın 1,2 ve 5 litresi oldukça ucuza satılıyor. Eylül ayında da market kampanyayı başlattı. Detaylarıyla beraber ayçiçek yağındaki güncel gelişmeler haberimizde...

Son dönemlerde artan gıda fiyatları, özellikle ayçiçek yağı olmak üzere tüketiciyi zor durumda bırakıyor. Bu yüksek fiyatların sebepleri arasında Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaş, devam eden pandemi ve mevcut yılın kurak geçmesi gibi faktörler yer alıyor. Ancak Carrefour Market, bu kritik dönemde tüketicilere rahat bir nefes aldıracak bir indirim kampanyası başlattı.

Carrefour Market, Türkiye'nin önemli perakende zincirlerinden biri olarak, zaman zaman indirimlerle müşterilerini sevindiriyor. Şu anda devam eden kampanya kapsamında, Yudum marka ayçiçek yağı 2 litrelik pet şişede yalnızca 79,90 TL fiyat etiketiyle sunuluyor. Bu, özellikle bu dönemde önemli bir indirim olarak değerlendirilebilir.

Ayçiçek Yağında İndirim Var!

Fakat Carrefour Market'in bu kampanyası sadece Yudum markasına özgü değil; diğer markalarda da indirimler mevcut. Örneğin, Kırlangıç marka 2 litre ayçiçek yağı 69,95 TL, Komili 4 litre ayçiçek yağı 139,90 TL ve Carrefour'un kendi markası olan 4 litrelik ayçiçek yağı ise 108,75 TL fiyatla satılıyor.

Bu cazip fırsatlar, yalnızca sınırlı sayıda stok için geçerli. Eğer bu indirimden faydalanmak istiyorsanız, en yakın Carrefour Market şubesini ziyaret etmenizde fayda var. Bu indirim kampanyası toplamda bir hafta süreyle geçerli olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.