Araç Sahibi Olmak İstiyorsan Kredin Hazır! 400 Bin TL'ye Varan Taşıt Kredisi!

Araç Sahibi Olmak İstiyorsan Kredin Hazır! 400 Bin TL'ye Varan Taşıt Kredisi!

Taşıt kredilerinde limitler her geçen gün artıyor. Banka 400 bin TL'lik kredi verecek. Düşük faizli kredi fırsatı ve dahasına haberimizde yer verdik. Hangi banka uygun koşullarda taşıt kredisi veriyor?

400 bin TL'ye varan taşıt kredisini çekmek isterseniz bankanın güncel kredi kampanyasını inceleyebilirsiniz. Fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanmak için çeşitli şartlar bulunuyor. Üstelik önemli kredi şartları da ön plana çıktı. Vade sayısı ve kredi faiz oranı da merak edilenler arasında.

Taşıt Kredisi Veriliyor!

Denizbank, araç değerine göre değişmekle birlikte kredi seçeneklerini sunmaya başladı. Aracın değerinin belirli bir yüzdeliği baz alınarak kredi çekmeniz sağlanacak. 

Aracın Değerine Göre Verilecek Krediler

Eğer satın alacağınız aracın değeri 400 bin TL'nin altında ise %70'i oranında kredi çekebilirsiniz. Ayrıca kredi için sunulan vade sayısı da 48 ay olarak açıklandı. 

400 bin 800 bin TL aralığındaki araçlar iin verilecek kredi ise %50 olarak açıklandı. Vade sayısı ise 36 ay olacak. 
800.000 TL ila 1.199.999 TL aralığındaki araçlar için kredi %30 ve vade sayısı 24 ay iken, 1.200.000 TL ila 2.000.000 TL aralığındaki araçlar için %20'si kadar kredi ve vade sayısı 12 aydır.

Taşıt kredilerinde sunulan faiz oranları ise değişkenlik gösteriyor. Yani her araç için aynı faiz oranı sunulmamakta. Satın alacağınız aracın değeri, kaç ayda kredi borcunuzu tamamlayacağınız ve diğer etkenler göz önünde bulundurulacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.