Borcu Olanlar Dikkat! Borcunuzu 3 Ay Ertelemeli ve 36 Ay Taksitlendirerek Ödeyebileceksiniz!

Borcu Olanlar Dikkat! Borcunuzu 3 Ay Ertelemeli ve 36 Ay Taksitlendirerek Ödeyebileceksiniz!

Borcunuz varsa ve ödemekte zorluk çekiyorsanız işte size 3 ay ertelemeli kredi fırsatı. Üstelik 36 ay taksitle yeniden borç yapılandırarak rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bankanın borç transfer kredisi ve başvuru belgeleri haberimizde.

Borcu olanlar için bankaların çeşitli kredi paketleri sunduğunu biliyoruz. Borç transfer kredileri, tam da bu tip durumlar için devreye giriyor. Eğer sizler de borcunuz var ve borcu ödemek istiyorsanız belli başlı detayları gözden geçirmelisiniz. Örnek vermek gerekir ise ne kadar borcunuz olduğu ve kaç ayda ödeyebileceğiniz gibi. Kredi notunuza bağlı olarak 100 bin TL'nin üzerinde kredi veren bankalar da mevcut.

Akbank, borcunu tek çatı altında toplamak isteyen müşterileri için önemli bir kampanya başlattı. Borç kapatma kredisiyle beraber sizler de banka borçlarınızı tek çatı altında toplamakla kalmayıp, ertelemeli şekilde ödemelere başlayabilirsiniz. Üstelik borç ödemenizi taksitlendirme anlamında yüksek vadelerle işlem sağlamanız mümkün hale geliyor. 

Borcunuzu hemen ödemek istiyorsanız bu şartları yerine getirmelisiniz. Öncelikli olarak faiz oranını öğrenmek için Akbank ile görüşme sağlayın. Mobil uygulama veya şubeler üzerinden size yüzde kaç faiz ile kredi verileceğini araştırın. 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Buna göre, vade seçeneğinizle kredi tutarınızın orantılı olması gerekir. 

Borç Transfer Kredisi Başvuru Belgeleri

Akbank'ın resmi internet sitesinde yazan verilere göre aşağıdaki belgeler borç transfer kredisi için şarttır:

 Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
- Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
- Gelir belgesi - maaş bordrosu (Maaşını bankamızdan alan Akbanklıların bu belgeyi sunmasına gerek yoktur.)
- Özel sektör çalışanları için SGK Hizmet Döküm Belgesi* (Maaşını bankamızdan alan Akbanklıların bu belgeyi sunmasına gerek yoktur.)
* e-Devlet şifresi/Mobil imza/Elektronik imza/T.C. kimlik kartı uygulamasıyla alınan SGK Hizmet Dökümü veya işverenden alınan SGK Prim Ödeme Belgesi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.