Bu Ay Promosyon Zamlandı! SGK ve EYT Emeklisine Rekor Ödeme Haberi Geldi!

Bu Ay Promosyon Zamlandı! SGK ve EYT Emeklisine Rekor Ödeme Haberi Geldi!

SGK ve EYT emeklileri için promosyon ödemeleri başladı. Duyuru sonrası bankadan gelen bilgiye göre kaç TL ödeneceği kesinleşti. Rekor promosyonlar için nasıl başvuru yapılır detaylar haberimizde...

İş Bankası, haziran ayında sunulan promosyon kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) bağlı SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri arasında ayrım yapmaksızın başvuru yapacaklara yüksek promosyon ödemeleri sunulmaktadır. Bununla birlikte, EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) kapsamında emekli olan kişilerin de ödeme alabileceği belirtilmektedir.

SGK emeklileri için haziran ayında bankaların promosyon kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir. Bu kapsamda, 1 Kasım 2022 tarihinde başlayan ve 30 Haziran 2023 tarihine kadar devam edecek olan İş Bankası'nın promosyon kampanyası hakkında bilgiler İş Bankası'nın resmi internet sitesinde yer almaktadır. Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklileri, maaş aralıklarına göre ne kadar promosyon alacaklarını araştırmaktadırlar.

İş Bankası'nın emekli promosyon ödemeleri şu şekildedir:

Maaşı 3.500 TL'ye kadar olan emeklilere: 4.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.
Maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan emeklilere: 5.250 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.
Maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere: 6.750 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.
Maaşı 10.000 TL ve üzeri olan emeklilere: 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

İş Bankası, 2023 yılında emekli maaşlarını bankadan alan SGK emeklilerine özel kampanyalar sunmaktadır. Promosyon uygulamasından bağımsız olarak, emekliler 31 Aralık 2023 tarihine kadar Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödemeyeceklerdir. Ayrıca, İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesi üzerinden emekli maaş hesaplarından ücretsiz ve sınırsız havale işlemi gerçekleştirebileceklerdir. İşCep ve İnternet Şubesi üzerinden hafta içi mesai saatleri içinde emekli maaş hesaplarından diğer banka hesaplarına (Türk Lirası cinsinden) para transferi yapmak da ücretsiz olacaktır. İş Bankası, bu ve benzeri kampanyalar hakkında detaylı bilgi sunmaktadır, dolayısıyla ayrıntılara erişmek isteyen kişiler İş Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.