Halkbank'tan Dikkat Çeken İhtiyaç Kredisi Teklifi! %1,69 Faizli 67 Bin TL Krediyi Üç Ayda Bir Ödeyin!

Halkbank'tan Dikkat Çeken İhtiyaç Kredisi Teklifi! %1,69 Faizli 67 Bin TL Krediyi Üç Ayda Bir Ödeyin!

Kredi ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuldu. Halkbank, Bordro24 isimli kredi paketini tanıttı. 67 bin TL kredide %1,69 faiz oranı ve 24 ay vadede ödeme kolaylığı burada. Üç ayda bir ödeme seçeneği de mevcut...

Halkbank, müşterilerine daima değer veriyor. Bu nedenle kredi kampanyalarını da ona göre düzenlemekte. Öte yandan düşük faiz oranlı kredi tekliflerini belirli şartlar çerçevesinde gerçekleştiriyor. Eğer sizler de %1,69 faiz oranlı krediden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerden söz edelim.

67 Bin TL Kredi Veriliyor

Halkbank müşterileri, 67 bin TL ihtiyaç kredisi için 24 ay vade ile ödeme yapabilecek. Üstelik geri ödeme planlarına baktığımızda ise sizlerin tercih edebileceği pek çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz üç ayda bir ödeme yöntemini kullanarak her ay kredi ödemek zorunda kalmayın. Aynı zamanda aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, serbest ödemeli seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Maaş Müşterilerine Özel Krediler

Eğer emekli veya çalışan maaşınızı buradan alıyorsanız sizlere özel kredi kampanyaları mevcuttur. Maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bankanın %1,69 faiz oranlı kredisi bir yana, şubeye giderek görüşme gerçekleştirmeniz durumunda bir ihtimal faiz oranında size özel indirim de uygulanabilir. Bu nedenle detayları öğrenebilmek adına size en yakın Halkbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Kredi Notunuza Dikkat!

Halkbank'ın Bordro24 isimli ihtiyaç kredisine olan ilgi yüksek. Ancak sizler maaşınızı bankadan alıyor olsanız dahi yine de kredi notunuzun düşük olmamasına dikkat edin. Çünkü her halükârda bir şekilde kredi notunuza göz atılıyor. Daha yüksek krediler ve aynı zamanda daha düşük oranlı olması muhtemel krediler çekebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.