Haziran Promosyonları Duyuruldu! Başvuruyu Erken Yapan Ödemesini Alacak!

Haziran Promosyonları Duyuruldu! Başvuruyu Erken Yapan Ödemesini Alacak!

Haziran ayı itibarıyla promosyon ödemeleri başlıyor. Başvurularını Mayıs ayından yapanlar ödemelerini bir sonraki ay alabilecekler. Promosyon kampanyasında son gelişmeler...

Promosyon ödemelerinde başvurular açıldı. Bankalar, şubeye gelerek veya diğer iletişim kanalları üzerinden başvuru yapan emeklilere promosyon ödemelerini gerçekleştiriyor. Ancak ödemeler genel olarak emekli maaşının hesaba yatmasıyla birlikte verildiği için bir önceki aydan işlem sağlamanız öneriliyor. Başvuruların ay sonu bitmeden yapılmasının daha avantajlı olacağına dikkat çekiliyor.

Emeklilere ödenecek promosyon ödemelerinde ise maaşınıza göre daha fazla miktar verilmesi muhtemeldir. 8500 TL'ye kadar ödeme yapan Yapı Kredi ise, ek olarak 750 TL daha nakit promosyon veriyor. Bu yüzden maaşınız kaç TL ise ne kadar promosyon alabileceğinizi aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

"Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir."
Yukarıda yer alan bilgi doğrultusunda banka her şeyi net olarak açıklamıştır.

31 Mayıs'a kadar geçerli olan kampanyada ise kredi kartı üzerinden yapılacak alışverişlerde ek nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

"6 Nisan 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; kampanya başlangıç tarihinden 06.07.2023'e kadar toplam 500 TL harcama yapan müşterilerimiz ek 750 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. "

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.