KOSGEB'den Girişimciye 1 Milyon TL Destek Veriliyor! Hibe ve Geri Ödemeli KOSGEB Desteği!

KOSGEB'den Girişimciye 1 Milyon TL Destek Veriliyor! Hibe ve Geri Ödemeli KOSGEB Desteği!

KOSGEB ile girişimini büyütmek isteyenlere hibe desteği müjdesi! Hibenin yanı sıra geri ödemeli destek de alabilirsiniz. Peki KOSGEB girişimci desteğine nasıl başvuru yapılır? KOSGEB yardımı için gerekli şartlara değindik. 2021 yılında devlet yardımları devam ediyor. İşte girişimciler için açıklanan paketler...

KOSGEB, 2021 yılında girişimciler için yapmış olduğu hibe desteklerine devam ediyor. Yeni yapılan duyuruya göre 300 bin TL'lik geri ödeme olmaksızın destek verilecek. Ayrıca 700 bin TL'de geri ödemeleri şekilde girişimci ile paylaşılacak. Peki KOSGEB'in yardımlarından nasıl yararlanabilirsiniz? Pek çok genç girişimci bu sorunun yanıtını arıyor.

KOSGEB Hibe Başvurusu Nasıl Yapılır?

KOSGEB'in verdiği hibe desteğinden yararlanmak için internet üzerinden başvuru yapmalısınız. Bunu da e-devlet üzerinden sağlayabilirsiniz. E-devlet ile başvuru yaptığınız takdirde kısa süre içerisinde belirli değerlendirmelerden geçeceksiniz. Sonuç ise tarafınıza bildirilecek. Yine de başvurudan önce bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartların başında ise KOSGEB eğitimleri yer almakta.

KOSGEB Eğitimlerine Katılma Şartı

 Öncelik olarak KOSGEB ücretsiz eğitimlerine katılma şartı koşuluyor. 1 milyon TL'yi bulan hibe ve geri ödemeli destekten yararlanmak için eğitim almalısınız. Eğitimden sonraki süreçte ise hibe ile ilgili çeşitli gelişmeler yaşanacak. Salgının girişimcileri etkilememesi ve çeşitli yatırımlarla daha fazla büyümesi için KOSGEB'in çalışmaları sürüyor. Detaylı bilgi için KOSGEB resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.