Vakıfbank Konut Faiz Oranı 0,69 Düştü! Ev Sahibi Olmak İsteyenler 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Vakıfbank Konut Faiz Oranı 0,69 Düştü! Ev Sahibi Olmak İsteyenler 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Vakıfbank, Hazine ve Maliye Bakanlığı işbirliğiyle başlatılan "Yeni Evim Konut Kredisi" kapsamında yüzde 0,69 faiz oranı ve 180 ay vadeli konut kredisi imkanı sunuyor.

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Vakıfbank tarafından ortaklaşa yürütülen "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyasıyla ev sahibi olmayan herkese fırsat sunuluyor. Bu kredi kampanyası kapsamında yüzde 0,69 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkanı sağlanacak.

Vakıfbank, "Yeni Evim Konut Kredisi" müjdesini duyurdu ve ev kredisi kullanacak kişilere Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından ilk 3 yıl boyunca kredi taksitlerinde destek sağlanacağını belirtti. Kampanya detaylarına ilişkin tüm bilgiler açıklandı.

"HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI İLE VAKIFBANK İŞBİRLİĞİYLE YENİ EVİM KONUT KREDİSİ"

Vakıfbank, Hazine ve Maliye Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere destek veriyor. Kampanya kapsamında talep edilen konut kredisi için ilk 3 yıl boyunca taksit desteği sunulacak. Ayrıca, Yeni Evim Kredi kampanyasıyla yüzde 0,69 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkanı sunulacak.

YENİ EVİM KONUT KREDİSİYLE İLK EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Yeni Evim Konut Kredisi, ev sahibi olmak isteyenlere bağlı olarak farklı tutarlarda kredi imkanı sunuyor. Kredinin ödenecek tutarı, satın alınacak evin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İstanbul'da maksimum 5 milyon TL, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Mersin, Antalya gibi illerde 3 milyon TL ve diğer illerde ise maksimum 2 milyon TL kredi fırsatı sunulacak.

DETAYLI BİLGİLERE ULAŞMA

Vakıfbank, "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyasıyla ilgili daha fazla bilgi almak isteyenleri bilgilendirmek için hizmet vermektedir. Kampanya detayları ve başvuru süreci ile ilgili kapsamlı bilgilere Vakıfbank şubelerinden veya resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyenler için sunulan bu kredi fırsatı, Vakıfbank'ın "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyası sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Yüzde 0,69 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkanı sunan bu kampanya, Hazine ve Maliye Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

Vakıfbank, "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyasının bir parçası olarak ilk 3 yıl boyunca kredi taksitlerine destek sağlayacak. Bu sayede, ev sahibi olmak isteyenlerin maddi yükü azaltılarak hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunulmaktadır.

Kredi miktarı, satın alınacak evin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İstanbul'da maksimum 5 milyon TL, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Mersin, Antalya gibi illerde 3 milyon TL ve diğer illerde ise maksimum 2 milyon TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır.

Vakıfbank, "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyasıyla ilgilenen kişilere daha fazla bilgi ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilere Vakıfbank şubelerinden veya resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyenler için sunulan bu fırsat, uygun faiz oranı ve uzun vade seçeneğiyle dikkat çekmektedir. Vakıfbank'ın "Yeni Evim Konut Kredisi" kampanyası, ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere büyük bir destek sağlamaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.