5 Büyük Banka Emeklilere Özel 60 Bin TL Kredi Fırsatı Sunuyor..

5 Büyük Banka Emeklilere Özel 60 Bin TL Kredi Fırsatı Sunuyor..

Akbank, TEB, Yapı Kredi, ING Bank ve Denizbank, emekli vatandaşları sevindirecek bir kredi kampanyası başlattı. Bu bankalar, müşterilerine özel olarak düşük faiz oranlarıyla emekli vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kredi imkanı sunuyor.

60 bin TL'ye kadar kredi imkanının yanı sıra, emekli maaşlarını bu bankalara taşıyan ve 3 yıl taahhütname veren vatandaşlara da promosyon ödemeleri yapılacak. Beş büyük banka, bu kampanyayı müşterilerine özel olarak sunmaktadır.

KREDİ DETAYLARI

Özellikle EYT (Erken Emeklilik) ile birlikte birçok vatandaşın emekli olmasından sonra kredi kampanyaları büyük ilgi görmektedir. Emekli olan ve EYT ile emekli olan vatandaşlar, maaşlarını bu beş büyük bankaya taşıdıkları takdirde promosyonlardan ve kredilerden faydalanabilecekler. Özellikle banka müşterilerine özel bir kredi kampanyası sunulduğu için EYT ile emekli olan vatandaşların öncelikle emekli maaşlarını bu bankalardan birine taşımaları gerekmektedir.

60 bin TL'ye kadar sunulan kredi imkanında düşük faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Bu kredilerden faydalanmak isteyen vatandaşlar, öncelikle bu bankalardan birinde müşteri olmalı ve ardından ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalıdır. Başvuru olumlu sonuçlandığında, çekilen tutar direkt olarak kişinin hesabına aktarılacaktır.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Bu avantajlı kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle emekli maaşlarını bu beş büyük bankaya taşımaları gerekmektedir. Ayrıca EYT ile emekli olan tüm vatandaşlar, 3 yıl taahhütname vererek emekli maaşlarını bu bankalara taşırlarsa, promosyon ödemelerinden ve düşük faizli kredilerden faydalanabileceklerdir. Bu kredi kampanyası Mayıs ayı içerisinde başlatılmıştır.

Emekliler, bu kredi imkanı sayesinde düşük faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleriyle rahatlıkla taksitlerini ödeyebileceklerdir. Ayrıca kredi tutarları 10.000 TL'den 60 bin TL'ye kadar farklı miktarlarda da çekebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.