Fuat Avni Sonunda Şifreyi Verdi Hedef MHP

Fuat Avni Sonunda Şifreyi Verdi Hedef MHP

Satır aralarında şifre görülüyor...

Fuat Avni’nin gündeminde bu sefer, Erdoğan’ın sarayındaki kutuplaşma vardı. Twitter fenomeni, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mustafa Varank hakkında ise bomba bir iddiada bulundu.

Ak Saray’da diktatörlük kurulduğunu iddia eden Fuat Avni, Erdoğan’ın kimseye güvenmediğini söyledi. “İsrafsaray’daki kutuplaşma Turkiye’deki kutuplaşmadan daha büyük. Herkes kendince bir ekip oluşturmuş” diyen Fuat Avni, “Mücahit Aslan, …’in kasası ve sır küpü olduğu iddiasıyla kendini en güçlülerden sayıyor. O da etrafına adamlar toplamış durumda. Genel sekreter ve uzantıları, Perinçek’in adamları dahil vesayetin birçok karanlık şahsıyla ilişkili. Karanlık bir ekip oluşturmuş” ifadelerini kullandı(Sözcü)

Aşağıda okuyacağınız Fuatavni tweetlerinde, Erdoğan siyasetinin bu seçimde oynayacağı taşın "terör" olduğu görülecektir. 

Bu noktada AKP siyasetinin "CHP-HDP terör ittifakı yapıyor" şeklinde bir propagandaya girişeceği ileri sürülüyor ama  zaten kamuoyu, CHP'nin teröre yaklaşımı ve nasıl bir siyasi çözüm arayışında olduğunu biliyor.

Burada söylenmeyen: MHP!
Oyun MHP üzerine kurulmuş ve son olarak Türkeş'in AKP'ye geçişi bu oyunun bir parçası.

Biliyorsunuz, valiler askere polise operasyon yetkisi vermiyor ve bunun sonucu olarak Türkiye şehit haberleriyle yanıyor.

Kamuoyunu bıktırdılar şehit haberleriyle...
Kamuyoyuna mesaj verdiler, "bakın MHP gelirse ülke ne olur, diyerek.

Yani?
Yani bu seçimde kilit parti MHP ve AKP siyasetinin amacı MHP'yi terör üzerinden vurmak!
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.