BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAŞKAN ÇERÇİ’YE ÖVGÜ

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAŞKAN ÇERÇİ’YE ÖVGÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlere ve spora yönelik çalışmalarından dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi kutlayarak, “Başkanımız hakikaten hem genç hem spor odaklı güzel çalışmalara imza atıyor. Biz de tüm bu başarılı çalışmaları destekliyoruz”

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi çeşitli temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ağırladı. Ziyarette Bakan Kasapoğlu’na Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, İlçe Belediye Başkanları ve kurum müdürleri eşlik etti. Bakan Kasapoğlu’nu Yunusemre’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Çerçi, belediye olarak gençlere yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

‘BAŞKANIMIZ GENÇLER İÇİN DEĞERLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR’

 

Yunusemre Belediyesi’nin sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu kaydeden Bakan Kasapoğlu, bu anlamda Başkan Çerçi ve ekibinin gençlere yönelik yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Başkanımız hakikaten hem genç hem spor odaklı güzel çalışmalara imza atıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Özellikle gençlik yatırımları, gençlik merkezleri, kütüphaneler, Osmanlı Müzesi bu anlamda gençlerimiz için her biri çok değerli çalışmalar. Biz de bakanlık olarak hem gençlik çalışmalarına hem de tabi ki sporun tabana yayılması fırsat eşitliği bağlamındaki spor tesisleşmesine büyük destek veriyoruz. Başkanımızı da bu anlamda vizyonu ve gayretinden dolayı kutluyorum. Bir yandan yüzme sporu bir yandan geleneksel branşlar. Yuntdağı Geleneksel Yağlı Güreş organizasyonuyla da her yıl binlerce güreşseveri Manisa’da buluşturuyor. Bununla birlikte futbolundan basketboluna kadar az önce kulüp ile ilgili aktiviteleri de izleme şansım oldu. Her biri hakikaten çok başarılı çalışmalar. Biz de tüm bu başarılı çalışmaları ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Yunusemre’de de en güzel şekilde destekliyoruz. Desteklemeye de devam edeceğiz” diye konuştu. Kasapoğlu konuşmaların ardından anı defterini imzalarken; Başkan Çerçi Bakan Kasapoğlu’na günün anısına tablo hediye etti.

 YUNUS EMRE MİLLET ÇARŞISI’NI GEZDİ

 Ziyaret sonrası Yunusemre Belediyesi’nin hayata geçirdiği Yunus Emre Millet Çarşısı’nı gezen beraberindeki heyetle birlikte gezen Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje hakkında Başkan Çerçi’den bilgi aldı. 

HABER:MEHMET ARKAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.