MHP'Lİ YÖNETİCİLER ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MHP'Lİ YÖNETİCİLER ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri Aydın da STK temsilcilerini ve köy muhtarlarını ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur'u ziyaret eden ve Aydın'ın  ticaret gelişimi ve yeni hedefler konusunda fikir alışverişinde bulunan  Başkan Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra  Aydın Sanayi Oadası Başkanı Gökhan Maraş'ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
VATANDAŞLARLA BULUŞTU
MHP Aydın  İl Başkan Haluk ALICIK ve il Yöneticileri, Kuyucak İlçe Başkanı Metin BOZKUŞ ile birlikte muhtarlar ve vatandaşlar ile buluştu.Başkan Alıcık"Yöneticilerimizle beraber  halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Onlar baş tacımız, ümit aşımız, sevda pınarımız, güç kaynağımız , diyen Başkan Alıcık " MHP Genel Başkanı Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli  beyefendinin emrinde , 2023 Türkiye Cumhuriyetimizin 100. Kutlu yaşını ve  Cumhur İttifakının Türk Milletimizin büyük ilgisi ve desteği ile kutlayacağımız 2023 seçim  zaferine hazırlanıyoruz.''İfadelerini kullandı.
ELEŞTİRİLER SİYASET PUSULAMIZDIR

Sözlerine devam eden Başkan Alıcık ''Hemşerilerimizi dinliyor, çok kıymetli eleştirilerini ,siyaset pusulamız olarak görüyoruz. İstişareler önemli , bu toplantıları da çok önemsiyoruz.
Bu hafta, Kuyucak İlçemizin Belenova Mahallesi Muhtarımız Mustafa Kaşan, Yukarıkayacık Mahallesi Muhtarımız Süleyman Nazlı,  Yeşildere Mahallesi Muhtarımız Necip Koç, Kahvederesi Mahallesi Muhtarımız Erol Karakuş, Yeşil Mahallesi Muhtarımız Şenol Öztürk,  Kocakesik Mahallesi Muhtarımız Metin Özen, Kahvederesi Mahallesi Muhtarımız Erol Karakuş, Gedikaltı Mahallesi Muhtarımız Ümit Dilbaz, Kozdere Mahallesi Muhtarımız Ahmet Güler, Haydarlı Mahallesi Muhtarımız Mehmet Öztürk ve   hemşerilerimiz ile fikir alışverişinde bulunduk. Çok da verimli geçti." İfadelerini kullandı.
HABER: MEHMET ARKAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.