Sağlık Personelleri Başvuru Yapsın! KPSS Şartlı 554 Personel Alınacak! Hastane Personel Başvuru Şartları, Kadro ve Kontenjan!

Sağlık Personelleri Başvuru Yapsın! KPSS Şartlı 554 Personel Alınacak! Hastane Personel Başvuru Şartları, Kadro ve Kontenjan!

Hastanede sağlık personeli olarak çalışma isteyenler için önemli bir haber verildi. Mayıs ayında personel alımları başladı. KPSS şartıyla birlikte başvuruların nasıl yapılacağı, kadro ve kontenjan bilgisi de ortaya çıktı. Toplamda kaç personel alımı gerçekleşecek?

Sağlık alanında iş sahibi olmak isteyenler için önemli bir duyuruda bulunuldu. Malatya İnönü Üniversitesi Hastanesi'nin duyurusu sonrasında detaylar ortaya çıktı. Peki hastane personel alımlarında aranan şartlar nedir? KPSS puan şartından kontenjan bilgisine ve kadrolara kadar merak ettiğiniz tüm sorular yanıt bulacak.

554 Personel Alınacak!

Malatya İnönü Üniversitesi Hastanesi için yapılacak personel alımında toplam 554 personel için anlaşma sağlanacağı belirtildi. Kontenjanın fazla olmasından ötürü başvuru sayısı da aynı oranda yükselecektir.

hastanepers.png

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Hastane personel başvurusu için kadro bilgisi aşağıdaki gibidir:
Hemşire 111 kişi,
Sağlık Teknikeri 60 kişi,
Fizyoterapist 1 kişi,
Sağlık Fizikçisi 1 kişi,
Diyetisyen 1 kişi,
Psikolog 2 kişi,
Kütüphaneci 1 kişi,
Büro Personeli 17 kişi,
Çözümleyici 1 kişi,
Mühendis 3 kişi,
Programcı 2 kişi,
Tekniker 6 kişi,
Teknisyen 20 kişi,
Güvenlik Görevlisi 20 kişi ve
Destek Personeli 297 kişi alınacaktır.

Başvurularda Son Tarih Belirlendi

Hastane personeli olmak isteyenlerin yapacağı başvurular 23 Mayıs 2023'e kadar sürecek. Bu doğrultuda eğer sizler de başvurular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz hastaneye giderek yüz yüze başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.