Ünlü sanatçı Zara:''Ülkücü Hareket ve MHP’nin Yanındayım''

Ünlü sanatçı Zara:''Ülkücü Hareket ve MHP’nin Yanındayım''

“ Ünlü Sanatçı Zara osmaniye mitinginde Ülkücüleri coşturdu. „

Ünlü Sanatçı Zara‘nın MHP Osmaniye Mitingine katılarak Ülkücülere Türkü söylemesi, Türkiyem Türküsünü Ülkücüler ile coşkulu bir şekilde söylemesi, AKP-PKK Borazanı Akil Adamlara karşı verilen Milli Duruş cevabı mıydı? Devlet Bahçeli‘nin Osmaniye gezisinin her anı ayrı mesajlarla doluydu. Osmaniye Belediyesi‘nin proğramladığı açılış törenleri, muhalefet partisine ait belediyelerin hizmet etme sıkıntıları içerisinde, MHP’nin iktidar partisi gibi çalışarak yaptığı hizmetlerin nişanesiydi. Devlet Bahçeli’nin Osmaniyeliler tarafından karşılanış şekli, bir Başbakan’ı karşılama görüntüsündeydi.
MHP Osmaniye Mitingi, sunumu, Mehteran ve Folklor gösterimi, hizmetlerin gösterildiği video gösteriminde anlatılanlar, Osmaniyelilerin muhteşem kalabalığı ve coşkusuyla iktidarın ayak sesleriydi. Osmaniyeliler, bugüne kadar Osmaniye’de yapılan mitinglerin en kalabalık olanını MHP mitingi ile gerçekleştirmesi, AKP-PKK işbirliğiyle yapılan PKK müzakerelerine ve Akil adamlar tiyatrosuna cevap niteliğindeydi.

ZARA, MHP MİTİNGİNDE ÜLKÜCÜLERİ COŞTURDU
MHP’nin Osmaniye organizasyonları içerisinde en dikkat çekici sahnelerinden birisi ise ünlü Türk Sanat Müziği Sanatçısı Zara’nın MHP Osmaniye Mitingi bitiminin hemen sonrasında konser vermesiydi. Zara, bitmeyen enerjisiyle Ülkücüleri coşturmuştu. Peki bu konser kimlere cevaptı?

Zara’nın MHP Osmaniye Mitingine katılarak Ülkücülere Türkiyem Türküsünü coşkulu bir şekilde söylemesi, AKP-PKK Borazanı Akil Adamlara bir cevap niteliğindeydi. Zara, Ülkücülerin çok sevdiği ve hep bir ağızdan söylediği Türkiyem Türküsünü söyledikleri türkülerin içerisinde en coşkulu bir şekilde söylemesinin manası neydi?

Zara, ülkemizin son dönemde içerisinde bulunduğu duruma tepki göstererek Milli Duruş sergileyen Ülkücü Hareket ve MHP’nin yanında görüntü vererek, bütün Türk Milletimize bir mesaj verir gibiydi.
AKP-PKK Elçiliği yapan Akil Adamlara adeta şöyle haykırır gibiydi:

”Ben sanatçı olarak Milli Duruş sergileyen Ülkücü Hareket ve MHP’nin yanındayım. Ey Akil Adamlar sizler kimin yanındasınız?”

Zara’nın Menejeri, kendilerine verilen sürenin bittiğini ünlü sanatçıya işaret ederek, ikide bir proğramın bitirilmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyordu. Ancak Zara, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye seslenerek müsade isteyerek konserine devam ediyordu. Konserin sonuna kadar kendisini dinleme nezaketini gösteren Bahçeli’ye teşekkür eden Zara’nın, MHP liderine ”Genel Başkanım” diye hitap etmesi manidardı.

Ünlü sanatçı Zara’nın Müslüman Türk Milletimizin kültürüne düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Türk Kültürünü anlatırken o kadar duygusal konuşmalar yapıyor ki, insanların duygulanmaması mümkün değildir.

Bu bağlamda, MHP’nin bundan sonraki mitinglerde Zara’ya konserler verdirmesi ve Türk Kültürü hakkında konuşmalar yaptırması gerekir diye düşünüyoruz. Çünkü, mitinge katılan vatandaşalrın kendi aralarındaki konuşmalarına kulak verdiğimizde bu neticenin çıktığı görülüyor. Mustafa Yıldızdoğan, Aşık Sefai, Ahmet Şafak ve Ali Kınık gibi sanatçıları coşkuyla dinleyen Ülkücüler, Zara’yı da aynı şekilde dinlediler. Dolayısıyla Ülkücü sanatçıların katıldığı konserlere bundan sonra, Zara da katılmalıdır.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE KONSERLERİ” : SÖZDE AKİL PKK BORAZANI SANATÇILARA KARŞI MİLLİ DURUŞ SERGİLEYEN SANATÇILAR TÜRKİYE TURNESİNE ÇIKMALIDIR.
AKP Hükümeti, AKP-PKK Borazanı sanatçıları Türkiye’yi dolaştırarak, Müslüman Türk Milletimizin kafasını karıştıracak proğramlar yapacak. AKP-PKK’nın, Müslüman Türk Milletimizi bu sanatçılar, yazarlar, STK temsilcileri aracılığıyla ikna odasına almasına karşı, MHP’nin aynı yolu izlemesi yerinde olacaktır.

”Bağımsız Türkiye Konserleri” başlığı altında bütün Türkiye genelinde konserler verilmelidir. Bu konserlere Milli Duruş sergileyen sanatçılarımız katılmalıdır. Müslüman Türk Milletimizin AKP-PKK Elçileri tarafından kandırılmasına karşı en iyi silahın ”Bağımsız Türkiye Konserleri” olacağını düşünüyorum.

MHP ADANA TEŞKİLATI’NIN KONSER ÖNCESİ MOLASI
MHP Osmaniye Mitingi bittikten hemen sonra, Zara‘nın konseri başlayacaktı. Ünlü sanatçının ekip arkadaşları konser hazırlığına başladığında, MHP’li yöneticiler çay molası vermek için alandan kısa süreliğine ayrıldılar.

MHP Adana Teşkilatı bu arayı değerlendirenler arasındaydı. MHP MYK üyesi Yılmaz Tankut, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve arkadaşları çay ocağında çay molası vererek, Zara’nın konserine kadar sohbet ettiler.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum