Hollanda Türk Federasyon’dan evde kal, kitap oku kampanyası

Hollanda Türk Federasyon’dan evde kal, kitap oku kampanyası

İçerisinde bulunduğumuz zor dönemde Hollanda Türk Federasyon herkesin evde kalmasını teşvik etmek ve evde bulundukları zamanı iyi değerlendirebilmek adına ‘Koronavirüse fırsat verme, evde kal, kitap oku!’ sloganıyla kitap kampanyası başlattı.

Hollanda Türk Federasyonu Türk klasikleri kitap kampanyası başlattı. Yapılan açıklamada, Türk edebiyatında önemli yere sahip olan Ömer Seyfeddin, Namık Kemal, Ahmet Hikmet Müftüoğlu ve İbrahim Şinasi’ye ait eserlerden oluşan kitap seti Hollanda Türk Federasyon ve bağlı bulunan teşkilatlardan temin edelebilecek.

Hollanda Türk Federasyon’dan kitap kampanyası. İçerisinde bulunduğumuz zor dönemde Hollanda Türk Federasyon herkesin evde kalmasını teşvik etmek ve evde bulundukları zamanı iyi değerlendirebilmek adına ‘Koronavirüse fırsat verme, evde kal, kitap oku!’ sloganıyla kitap kampanyası başlattı.

Kitap okumanın ve ilim edinmenin önemini sürekli vurgulayan Hollanda Türk Federasyon insanların evde kaldıkları süreyi iyi değerlendirebilmeleri amacıyla Türk klasiklerinden 7 eseri set halinde sunuyor. Türk edebiyatında önemli yere sahip olan Ömer Seyfeddin, Namık KemalAhmet Hikmet Müftüoğlu ve İbrahim Şinasi’ye ait eserlerden oluşan kitap seti Hollanda Türk Federasyon ve bağlı bulunan teşkilatlardan temin edilebilir.

Set içerisinde bulunan eserler:

Ömer Seyfeddin - Beyaz Lale
Ömer Seyfeddin - Gizli Mabet
Namık Kemal - Akif Bey
Namık Kemal - Zavallı Çocuk
Namık Kemal - Kara Bela
Ahmet Hikmet Müftüoğlu - Çağlayanlar
İbrahim Şinasi - Şair Evlenmesi

Geniş bilgi için: info@turkfederasyon.nl

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.