ADANA'DA MEVLÜT KARAKAYA RÜGARI !

ADANA'DA MEVLÜT KARAKAYA RÜGARI !

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve İl Başkanı Yusuf Baş, Adana’nın ‘Ticari kalbi’ sayılan Abidinpaşa Caddesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Esnaf, MHP kurmaylarına “Adana’ya sahip çıkmıyorlar, durgunluk had safhada, siz bir şeyler y

Prof. Dr. Karakaya “Ülkemizi, milletimizi yeniden ayağa kaldıracak seçim beyannamemizde esnafımız dahil bütün kesimler için özel projeler geliştirildi. 3 Mayıs’ta açıklanan seçim bildirgemiz Türkiye’nin kurtuluş reçetesidir” dedi. Karakaya ve Baş “Sıkıntınız büyük; biliyoruz. 13 yıl böyle geçti ama 30 gün daha sabredeceğiz” mesajı verdiler.

 

“MHP’nin bildirgesi

Kurtuluş reçetesi”

 

ADANA –Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya “3 Mayıs’ta açıklanan seçim bildirgemiz Türkiye’nin kurtuluş reçetesidir” dedi.

HEDEF: EN GÜÇLÜ DESTEK ADANA’DAN

Seçimlere bir ay kala MHP Adana’da çalışma hızını ve yoğunluğunu artırdı. Teşkilatlarla birlikte bütün adayların yanı sıra aday adaylarının da bizzat katıldığı çalışmalarda “MHP’nin tek başına iktidar hedefine en güçlü desteğin Adana’dan sağlanması” hedefleniyor. Bu kapsamda MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın yönetiminde bütün teşkilatlarda gece-gündüz demeden çok yoğun bir çalışma yapılıyor.

UMUTSUZ ESNAF MHP’DEN YARDIM İSTEDİ

Bu arada, 3 Mayıs’ta açıklanan seçim beyannamesi ise halktan büyük ilgi görüyor. Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ile İl Başkanı Yusuf Baş, Adana’nın ‘ticari kalbi’ olarak bilinen Abidinpaşa Caddesi’nde ve bu caddenin arka sokaklarında esnafı ziyaret ederek hem sorunlarını dinlediler hem de MHP’nin esnafla ilgili projelerini paylaştılar. Ziyaretlerde MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin Kaya, İl Divan Heyetinden Ali Karakuş, Sedat Özer, Murat Uçtu, Hanifi Yalçın ve Erol Atlı da hazır bulundu. Siftahsız dükkan kapatan esnafın büyük kısmının durgunluktan yakındığı görülürken “Adana’ya sahip çıkmıyorlar, durgunluk had safhada, siz bir şeyler yapın” sözleri dikkat çekti.

5 YIL VERGİ VE PRİM AVANTAJI GELİYOR

Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ise, 3 Mayıs’ta Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin açıkladığı beyannameye atıfta bulunarak “Ülkemizi, milletimizi şaha kaldıracak beyannamede esnafımız dahil bütün kesimler için özel projeler geliştirildi. Ekonominin ve toplumsal yapının temelini oluşturan esnaf ve sanatkâr ayağa kaldırılacak. Yasa değişecek ve esnafımız AVM’lere ezdirilmeyecek. Yoksula dağıtılacak Hilal Kart’la küçük esnaftan alış veriş yapılacak. Sadece esnaf ve sanatkara özgü destek programı uygulamaya konulacak. Yeni işyeri açan esnafa beş yıl süreyle vergi ve prim avantajı sağlanacak. Esnafın, gelirinin vergilendirilmesinde asgari geçim indirimi uygulanacak. Daha bunun gibi pek çok desteğimiz var. Diğer kesimlere yönelik açıklanan projelerimizle birlikte Milliyetçi Hareket’in seçim bildirgesi bütün Türkiye’nin kurtuluş reçetesidir.” dedi.

30 GÜN DAHA SABREDECEĞİZ

Karakaya ve Yusuf Baş “Sıkıntınız büyük; biliyoruz. 13 yıl böyle geçti ama 30 gün daha sabredeceğiz” mesajı verdiler. Tekstilcilerin yoğun olduğu caddede MHP kurmayları yoğun ilgi gördü. Bir esnaf, “MHP’nin iktidarı için” adak kesti. Kimi yerde, aileleri ile yürüyen çocukları seven Karakaya ve Baş, ziyaretten sonra büyük moral yüklü olarak başka programlara hareket ettiler.

Kaynak:ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.