Devlet Bahçeli Talimat Verdi! İşte MHP'nin Yeni Miting Yapacagı İller..

Devlet Bahçeli Talimat Verdi! İşte MHP'nin Yeni Miting Yapacagı İller..

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP'nin Ekim ayı içerisinde düzenleyeceği büyük miting programını açıkladı.

Önemine binaen 2023 seçimlerine daha büyük heyecan ve coşkuyla hazırlandıklarına dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın,  8 Ekim'de başlayacak olan Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantılarının dışında Ekim ayı içerisinde Konya ve Manisa illerinde büyük mitingler düzenleneceğini söyledi.

ÖNEMİNE BİNAEN 2023 SEÇİMLERİNE DAHA BÜYÜK HEYECAN VE COŞKUYLA HAZIRLANIYORUZ

Türkiye’nin mevcut güçlü konumu ve bağımsız dış politika hamleleri dolayısıyla bütünlüğümüze ve bekamıza dönük iç ve dış tehditler artmış, çeşitlenmiştir.Bu hakikatler karşısında, millî mutabakata dayalı Cumhur İttifakının 2023 Seçimlerinde zafere ulaşması bir zaruret olmuştur. O bakımdan MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir.

KÖYÜM BENİM SOHBET TOPLANTILARININ AMACI

Partimiz, bu kapsamda 8 Ekim 2022 tarihinde başlatacağı “Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı köy ziyaretlerine her zamankinden daha istekli, daha kararlı surette hazırlanmaktadır. Gayemiz; Saha çalışmalarını köylerimize kadar genişleterek ulaşılmadık kimse bırakmamak, Partimizle Cumhur İttifakının 2023 ve sonrasına dönük vizyon ve misyonunu vatandaşlarımızla paylaşmak, Türkiye’yi çıktığı aydınlık yoldan döndürmek ve kutlu yürüyüşten vazgeçirmek isteyen zillet ittifakının karanlık yüzünü milletimize ısrarla, sabırla anlatmaktır.

MHP'NİN EKİM AYINDA DÜZENLEYECEĞİ MİTİNGLER

Bu arada, Cumhur İttifakına şekil veren millî iradeyi diri tutmak ve milyonları bize katılmaya teşvik etmek maksadıyla partimizce yeni açık hava toplantıları tertip edilmesi kararlaştırılmıştır. Bu çerçevede; 16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere “Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur” il teşkilatlarımızın destekleyeceği, 23 Ekim 2022 tarihinde ise Manisa ilimiz merkez olmak üzere “Uşak, Denizli, Aydın, Muğla” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı Açık Hava Toplantıları gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum