MHP Beykoz Yeni İlçe Başkanlığı Açıldı

MHP Beykoz Yeni İlçe Başkanlığı Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi, Beykoz'da Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinin katılımıyla yeni İlçe Merkezi'ni açtı.

MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın, Celal Adan ve İzzet Yönter, İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karakoç, Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri, Milletvekili Erdem Karakoç, Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve partililerin katılımıyla açılışı yapılan İlçe Merkezi'nde Milletvekilleri mehteran gösterisiyle karşılandı.

Yetimoğlu İş Merkezi'nde açılan İlçe Merkezi için partililer yoğun bir kalabalık oluştururken, aralarında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in de bulunduğu birçok isim çelenk göndererek MHP Beykoz teşkilatını tebrik etti.

Kalabalık nedeniyle Kavacık Cumhuriyet Caddesi'nde trafik yoğunlaşırken, İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman misafirlerle yakından ilgilendi. İlçe Merkezi'nin açılış kurdelesini Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın, Celal Adan, İzzet Yönter ve İl Başkanı Bülent Karakoç birlikte kesti.

Açılış konuşmasını yapan MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, yeni ilçe merkezinin Beykoz teşkilatına hayırlı olmasını diledi.

Başkan Karaman'ın ardından, İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karakoç bir konuşma yaptı. Karakoç, "Başkalarının kırmızı çizgileri kalemle çizilir, bizimkiler kanla çizilir" dedi.

Başkan Bülent Karakoç şöyle konuştu.

"Neden, niçin sorgulanmaksızın kararlara uymak lazım"

"Milliyetçi Hareket Partisi, hiyerarşik olarak partinin içine girmeden önce amma, lakin, neden, niçin sorgulanmaksızın Milliyetçi hareketin aldığı kararlara uymak lazım. Başkalarının kırmızı çizgileri kalemle çizilir, bizim ki kanla çizilir. Onun için milletin kaderiyle hareketin kaderini eş tutan bir anlayış ne milletini ne de partisinin aleyhine gelişebilecek olayın içinde bulunmaz. Günü birlik heveslerle sen oldun ben olmadım kavgalarıyla yapılan, adına demokratik halk düşüncesi atfedilen parti içi değerlendirmeleri parti içi ihanet derecesine getirmemek gerekir. Bunun için siz dava arkadaşlarımız için burada önemli olan yönetici kadrolarıdır. Bu partinin liderinin almış olduğu karar doğrultusunda bir ağız birliği yaparak yolumuza devam edeceğiz" dedi. İl Başkanı Karakoç'un konuşmaları partililer tarafından uzun süre alkışlandı.

MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karakoç'un ardından Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın yaptığı konuşmasında yeni merkezin Beykoz'daki sıçramaya vesile olacağını belirtti.

Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: "MHP üzerinde oyunlar oynanıyor, bunlar yeni değil"

"İl başkanlığımızın önerisi ve Genel Merkezimizin onayıyla göreve başladıktan sonra Beykoz teşkilatımızın kendilerine böyle güzide bir çalışma mekanı tesis etmiş olmaları fevkalade bir şey. Arkadaşlarım adına böyle bir çalışmayı nihayete erdirmiş olmalarından dolayı tebrik ediyorum, hayırlar diliyorum. Teşkilatımız Beykoz'daki sıçramanın vesilesi olacaktır. Bu vesileyle Beykoz ilçe teşkilatına hizmet etmiş bütün arkadaşlarımı Genel Başkanım adına saygıyla selamlıyorum. Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde yeni oyunlar oynanıyor. Bunlar bizim için ve sizin için yeni hususlar değil arkadaşlar. Yakinen biliyorsunuz hep beraber bir 7 Haziran sonrasını yaşadık. Nelerin olduğu çok açık bir şekilde ortadadır" şeklinde konuştu.

dostbeykoz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.