MHP İlçe Başkanına Alçak Saldırı

MHP İlçe Başkanına Alçak Saldırı

MHP İlçe Başkanına Çirkin Saldırı. İlçe başkanının aracı kundaklanmaya çalışıldı.MHP Kozluk İlçe Başkanı Cengiz Çetin'in arabası, önceki gece 00.05 sıralarında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı.

MHP Kozluk İlçe Başkanı Cengiz Çetin'in arabası, önceki gece 00.05 sıralarında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı.

Başkan Çetin'in evinin bahçesinde park halinde bulunan arabasının ön camı kırılarak yanıcı madde ile ateşe verildi.

Araç kısa sürede adeta küle dönerek kullanılamaz hale geldi. Olayın kısa zamanda aydınlatılacağına olan inancının tam olduğunu belirten MHP Kozluk ilçe Başkanı Cengiz Çetin; "Saldırı aracımıza oldu. Kozluk ve bölgede kimseyle bir düşmanlığımız ve husumetimiz yoktu" dedi.

"Biz de olaya anlam veremedik" diyen Çetin "İnsanlara iyilikten başka bir şey yapmadık. Olayın kısa zamanda aydınlatılacağına eminiz" değerlendirmesinde bulundu.

Cengiz Çetin sözlerine şöyle devam etti: Devletimize ve Emniyet güçlerimize güveniyoruz. Olayın fail veya failleri kısa zamanda adaletin önüne çıkarılmalıdır" diye konuştu. Çetin'e bütün teşkilatlarıyla birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulunan, MHP İl Başkanı Kerem Demir ve Merkez İlçe Başkam Muhammed A. Çetin, olayın en kısa zamanda aydınlatılacağını belirttiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.