MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu

MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu

Ferhan Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Teşkilatının Olağan Genel Kurulunda, il başkanı seçildi.

Hazer Dinar-i Kültür Merkezindeki kongrede Mehmet Ali Türker ve Ferhan Yıldırım'ın listeleri yarıştı. Kongrede Mehmet Ali Türker 182, Ferhan Yıldırım da 327 oy aldı.

MHP Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ferhan Yıldırım, delegelere gösterdikleri yoğun ligi sebebiyle teşekkür etti.

Yıldırım, "Türk milletinin bekasına adanmış bir hareketin her kademesinde görev almış bir Türk milliyetçisiyim. Her sokağını, her beldesini ve her ilçesini karış karış bildiğim memleketime daha faydalı olmak için il başkanlığına aday oldum. Bu yüce göreve talip olurken milliyetçi hareketi teşkilat terbiyesi çerçevesinde gerekli bütün teamülleri ilke edinerek yola çıktım. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin müsaadeleri olmak üzere partimizin yetkili birimlerinin bilgisi dahilinde bu göreve talip oldum. Kütahya'mızda dünden bugüne üç hilali bayrağı dalgalarından verdiği mücadeleyi daha yükseklere taşıma mecburiyetini kılar. MHP'ye yönetici olmak önce ülkemiz ve milletimize, sonra partimize faydalı olma mecburiyetini gerekli kılar" dedi.

Yıldırım'ın başkanlığındaki liste şu isimlerden oluştu: "Ünal Demirbilek, İsmail Şen, Ayhan Toy, Muharrem Gencer, Adnan Kurnaz, Aziz Şahin, Bekir Sıtkı Türker, Uğur Çiçek, Ömer Parlak, Serhat Güngör, Gökhan Umay, İbrahim Altay, Ahmet İnal, Edip İlkay Sunay, Mehmet Neyaz, Necati Şahin, Raci Umaç, Turan Erkul, Mehmet Soğucaklı, Sedat Kabaağaç, Nizamettin Aslanata, Adem Yaman, Ergun Yiter ve Hakan Yol."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.