MHP Uşak İl Başkanlığına İbrahim Orman Atandı!

MHP Uşak İl Başkanlığına İbrahim Orman Atandı!

MHP Genel Merkezi, 2023 Seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden ayrılan MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden’in yerine, İbrahim Orman'ın atandığını açıkladı.

MHP Uşak İl Başkanlığı'na atama yapılmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''2023 yılının Haziran ayında yapılacak seçimler için partimizden milletvekili aday adayı olmak niyetiyle tüzüğümüzün 94. Maddesi gereğince istifa eden Uşak İl Başkanımız Ayhan Kınden’in yerine, İbrahim Orman atanmış ve görevine başlamıştır. Eski İl Başkanımız; görevi başında bulunduğu sürede, Genel Merkezimizle takdire şayan bir uyum ve camiamıza yaraşır disiplin içinde hareket etmiştir.  Davamıza, partimize ve teşkilatımıza bugüne kadar verdikleri üstün hizmetlerden, ördükleri sağlam bağlardan ötürü, kutlu nöbeti devreden arkadaşımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞI'NDAN ATAMA AÇIKLAMASI

İl Başkanlığı'na atama yapılmasıyla ilgili MHP Uşak İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ''Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih YALÇIN’ın olurlarıyla, Milletvekili Aday Adayı olması sebebi ile İl Başkanımız Ayhan Kınden, İl Başkanlığı görevini yeni İl Başkanımız İbrahim Orman'a devretmiştir. İl Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarımıza ve camiamıza hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. Ne Mutlu Türk'üm Diyene.'' denildi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.