MHP'li Büyükataman'dan Ali Babacan'a Çirkefleşme Tepkisi

MHP'li Büyükataman'dan Ali Babacan'a Çirkefleşme Tepkisi

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, kirli odakların kendisine verdiği ödevleri yerine getirmeye çalışan Ali Babacan'ın, particiğinin ardına saklanıp çirkefleştiğini söyledi.

Anayasa'nın ilk dört maddesi hakkındaki sözlerini inkar edip MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, kirli odakların kendisine verdiği ödevleri yerine getirmeye çalışan Ali Babacan'ın Devlet Bahçeli'ye rağmen hainlerin oyun kuramayacağını iyi bilen bir korkak olduğunu söyledi.

HAİNLER DEVLET BAHÇELİ'YE RAĞMEN OYUN KURAMAZ

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''İklime göre hareket etmeyi ilke olarak belirlemiş olan Ali Babacan, iklimleri karıştırıp ayazda yazlık kıyafetlerle kalmış olacak ki Anayasa’nın ilk dört maddesini değiştireceğini söylediği sözleri inkâr ederken Sayın Genel Başkanımızı hadsizce hedef almaktadır. Başına sürecek merhemi olmayan bu 'kişi', kirli odakların verdiği 'ödev'leri yerine getirmek üzere canla başla çalışmaktadır. Hainlerin, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye rağmen oyun kuramayacağını bilen aynı korkak kişi, particiğinin ardına saklanıp çirkefleşmektedir.'' dedi.

BAHÇELİ LİDERLİĞİNDEKİ MHP BEDEL ÖDEMEYE VE ÖDETMEYE HAZIRDIR

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ''Hiçbir külfete katlanmadan kendisine bahşedilen koltuklarda iktidarın nimetlerinden faydalanıp yediği kaba pisleyenlerin, Sayın Genel Başkanımıza yönelik kullandığı 'kayyım' kelimesi; bugüne kadar faydalandıkları nimetler düşünüldüğünde kendileri için oldukça hafif kalacaktır. Başkaları adına konuşan bu 'kukla kişi'nin arzu ettiği bölücülük iklimi, kutsal vatan topraklarımıza hiçbir zaman gelmeyecektir. Bu uğurda Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli liderliğinde her türlü bedeli ödemeye, ödetmeye hazır bir Milliyetçi Hareket vardır.'' dedi.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.