MHP'li İsmet Büyükataman: Akşener'in Eli Ayağına Dolandı

MHP'li İsmet Büyükataman: Akşener'in Eli Ayağına Dolandı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, HDP'nin kapatılmasını isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan İP Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterdi.

HDP'nin kapatılmasını isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan İP Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, HDP’ye vefa borcunun ödeme günü geldiğini gören Akşener'in elinin ayağına dolandığını belirterek, Lider Bahçeli'nin gösterdiği millî irade karşısında ne yapacağını şaşırdığını söyledi.

VEFA BORÇLARINI ÖDEMEK İSTEYENLERİN ELİ AYAĞINA DOLANDI

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''MHP; büyük Türk milletinin birliğini, kutlu Türk devletinin dirliğini sağlamak üzere teşkilatlanmış, kişisel hırsların devlet-millet çıkarlarında eritildiği kutlu bir ocak, köklü bir okuldur. Nasipsizlerin şaşkınlıklarının sebebi cehaletlerinde gizlidir. Terörün siyasetteki militanlarıyla gizli gizli ortak eylem planları kuran İP’in ucundaki Hanımefendi, 'Kürt siyasi hareketinin temsilcisi' olarak gördüğü HDP’ye vefa borcunu ödeme günü geldiğini görünce eli ayağına dolanmış, ne söyleyeceğini bilemez hâle gelmiştir.'' dedi.

LİDER BAHÇELİ'NİN GÖSTERDİĞİ MİLLİ İRADE KARŞISINDA NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ''Sayın Genel Başkanımızın HDP’nin kapatılmasına yönelik gösterdiği millî irade karşısında ne yapacağını 'şaşıranların' partilerindeki sözde özgürlükçü, özde teröre arka çıkan yaklaşımlarını; Türk milleti ibretle izlemekte, dostu da düşmanı da aklının bir köşesine not etmektedir. Milletten değil karanlık mahfillerden medet umanların, milletten yana tavır koymasını beklemek beyhude bir dilektir. Laf cambazlığı ile milleti oyalamaya kalkmak, Sayın Genel Başkanımıza dil uzatarak hadsizleşmek kendilerinin bulunduğu çukuru görünmez kılmayacaktır.'' dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.