MHP'NİN 3 MİTİNGİ 6’LI MASANIN MORALİNİ BOZDU

MHP'NİN 3 MİTİNGİ 6’LI MASANIN MORALİNİ BOZDU

MHP İl Başkanı Zakir Tercan, iktidarın 2023- 2053 ve 2071 hedeflerine ancak MHP’nin desteği ile ulaşabileceğini söyleyerek, “Cumhur ittifakı Türkiye’nin geleceği için olmazsa olmazdır” dedi. Tercan, MHP mitinglerinin 6’lı masanın moralini bozduğunu açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı yazılı açıklamada MHP’nin Sivas, Kayseri ve Bursa mitinglerinin 6’lı masanın moralini bozduğunu belirterek, “Parayla indirip-çıkardığınız parti oylarıyla MHP’nin miting meydanları arasında uçurum var değil mi?

2018 seçimlerinden önce de “MHP bitti, tükendi, oyu %4-5 kaldı” propagandaları yaptınız ama MHP her türlü kara propagandaya rağmen %12’ye yakın oy almıştı. Şimdi yine aynı oyun, aynı tezgâh peşindeydiniz. MHP Lideri Devlet Bahçeli tam zamanında başlattığı mitinglerle yine oyunlarını bozdu, yine tezgâhlarınızı başınıza geçirdi.

Ne yaparlarsa yapsınlar Sivas, Bursa ve Kayseri mitingi gösterdi ki, MHP 7’den 77’ye diri, inanmış ve Cumhur ittifakının varlığına gönülden sarılmış durumdadır. MHP mitingleri 6+HDP masasının tüm propaganda ayarını bozmuş ve morallerine büyük darbe vurmuştur” dedi.

Cumhur ittifakının hedefleri olduğunu belirten Tercan, “Her iki parti’nin 2023-2053-2071 hedefleri var. Bu hedeflere ancak MHP’nin desteğiyle ulaşılabilir. Türkiye’nin geleceği için olmazsa olmazdır bu ittifak.

MHP bizim için sadece siyasi bir parti değildir. Onun çok ötesinde bir anlamı ve vazgeçilmezlik ruhu vardır” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.