MHP'ye Dev Katılım: 307 Kişinin Rozeti Takıldı

MHP'ye Dev Katılım: 307 Kişinin Rozeti Takıldı

Kocaeli'de, partilerinden istifa eden 307 kişi MHP'ye katılarak Üç Hilal rozetlerini taktı.MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı'nın Karamürsel Kültür Merkezi'nde düzenlediği toplu katılım töreninde, partilerinden istifa eden 307 kişi MHP saflarına katıldı.

Kocaeli'de, partilerinden istifa eden 307 kişi MHP'ye katılarak Üç Hilal rozetlerini taktı.
MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı'nın Karamürsel Kültür Merkezi'nde düzenlediği toplu katılım töreninde, partilerinden istifa eden 307 kişi MHP saflarına katıldı.

mhp-kocaeli-001.png

Kocaeli'nde MHP'ye Dev Katılım

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Abdülkadir Özdemir, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Sait Mete, İl ve İlçe Yöneticileri ve partililerin katılımlarıyla gerçekleştirilen proğramda konuşan MHP Karamürsel İlçe Başkanı Adnan Göktekin, üye katılımlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olarak düzenlediğimiz katılım programımıza emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gelen misafirlerimizin ayağına sağlık sağolun var olun. Yeni katılan üyelerimize hoşgeldiniz diyorum. Karamürsel için bu daha bir başlangıç Gönüller yapmaya geldik! İnandık iman ettik. Fikir en güçlü silah. Bu daha bir Bismillah!'' dedi.

mhp-kocaeli.pngmhp-kocaeli-002.png

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt Konuştu

Göreve geldiğinden beri Kocaeli'de partinin büyümesi için yoğun çaba sarfeden MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, törende yaptığı konuşmada, ''Bugün yeni aramıza katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz derken, katılım törenini organize eden MHP Karamürsel İlçe Başkanımız Adnan Göktekin ve yönetimini tebrik ediyorum. Yoğun katılım ve Karamürsel'li hemşehrilerimizdeki heyecan bizleri ziyadesiyle memnun etti. Göreve geldiğimiz günden itibaren ilimizdeki büyük heyecan ve gördüğümüz yüksek teveccühe layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Birlik beraberliğimizi güçlendirerek, her türlü zorluğa karşı mücadele etmeye devam edeceğiz.'' dedi.

 

Saffet Sancaklı: Erdoğan'ı Yeniden Seçtirmek İçin Canla Başla Çalışacağız

MHP'ye yeni katılanlara Üç Hilal rozetlerinin takıldığı toplu katılım töreninde konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, ''2023 yılında yapılacak seçimler, Türkiye'nin kader seçimi olacaktır. Bu seçimde başarmamız gereken iki unsur var.  Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden seçtirmek ve MHP'yi çok fazla Milletvekili ile Meclis'e girmesini sağlamaktır. Birlik ve beraberliğimiz için dün ne yaptıysak, bugün de onu yapıyoruz, yarın da aynısını yapacağız. Birlik beraberliğimizin artması açısından yeni üye kayıtlarının önemine vurgu yaparken, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum.'' dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.