Yardımların İlk Etabı teslim Edildi

Yardımların İlk Etabı teslim Edildi

Yardımların İlk Etabı teslim Edildi.MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlanan kampanyada ilk parti büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar yangınzedelere teslim edildi.

Yardımların İlk Etabı teslim Edildi.
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlanan kampanyada ilk parti büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar yangınzedelere teslim edildi.

Yardımların ilk partisinin teslimi sırasında konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 2 Ağustos'ta başlatılan kampanyanın, il ilçe teşkilatları ve belediyelerin desteğşyle devam ettiğini söyledi.

Toplanan hayvanların, peyderpey vatandaşlara teslim edileceğini dile getiren Durmaz, "Manavgat ilçemizde hayvanları telef olan vatandaşlarımıza destek oluyor, ilk etapta, 327 küçükbaş, 36 bütyükbaş hayvanı kendilerine teslim ediyoruz" dedi.

Sadir durmaz sözlerine şöyle devam etti:

MHP Olarak, varlık sebebimiz olan Türk Milletinin yanında ve emrindeyiz, üzerimize ne düşüyorsa, bugün de yarın da yapmaya devam edeceğiz.

Büyük fedakarlık örneği gösteren tüm personele, gönüllü vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Konuşmanın ardından, yardımlar dua ile zarar gören vatandaşlara teslim edildi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da, hayvanları teslim alan vatandaşların büyük mutluluk duyduğunu, ilk etapta 363 büyük ve küçükbaş hayvanın teslim edildiğini ifade etti.

Yardımların artarak devam edeceğinin altını çizen Yıldırım, Doğu'da bir vatandaşın sevinç ile hayvanını Ülkü Ocaklarına teslim ettiğini, onun gönderdiği küçükbaş hayvanın da, Manavgat'taki ihtiyaç sahibine ulaştırıldığını belirtti.

Yıldırım, yardımda bulunmak isteyen vatandaşların da, en yakın MHP teşkilatına ve Ülkü Ocakları temsilciliğine başvurabileceğini söyledi.

Nakdi yardımlar içinse hesap numaraları şöyle: 
Ziraat Bankası IBAN TR65 0001 0000 0145 1817 3050 39

Detaylı Bilgi için ise iletişim bilgileri şu şekilde:

0546 815 5858 - 0553 727 3199 -0545 684 8225
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.