MHP'den Flaş Ali Babacan Açıklaması! Korkaklarla Yol Yürünmez..

MHP'den Flaş Ali Babacan Açıklaması! Korkaklarla Yol Yürünmez..

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ali Babacan'ın arkadaşlarının korktuğu iddiasına, korkaklarla yol yürünemeyeceğini söyleyerek cevap verdi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, kendilerini destekleyenlerin daha fazla olduğunu ama ortaya çıkmaya korktuklarını iddia eden Ali Babacan'a cevap vererek, korkaklarla yol yürünemeyeceğini ve korkaklardan dava adamı olamayacağını söyledi.

KORKAKLARLA YOL YÜRÜNMEZ. KORKAKLARDAN DAVA ADAMI OLMAZ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ''Ali Babacan dertlere Deva olmak için ortaya çıkmış, Lakin 'daha çok arkadaşımız var, ama ortaya çıkmaya korkuyorlar.' demiş. Ali bey; korkaklarla yol yürünmez, korkaklarla savaş kazanılmaz, korkaklardan dava adamı olmaz. Korkuyorlarsa bir açıkları vardır. Anlaşıldı 1 yeter sana.'' dedi.

ASLINDA CUMHURBAŞKANI KAÇININ FETÖCÜ OLDUĞUNU BİLİYOR

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ''Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ali Babacan'ın partisinin bir kurucu üyesi için 'kripto fetöcü' diyerek nezaket göstermiş. Aslın da kaçının aleni Fetö sevicisi olduğunu çok iyi biliyor da ilan etmiyor. Çünkü, bak muhalif olduk da, Fetöcü dediler diyecekler biliyor. Fetöcü var var.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.