MHP'den Tüm Teşkilatlara Krtik Uyarı

MHP'den Tüm Teşkilatlara Krtik Uyarı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla tüm Teşkilatlar sokağa çıkma yasağı konusunda uyarıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda tüm Teşkilatların sokağa çıkma yasağına uyması konusunda uyarıldığını açıkladı.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KARARI YERİNDE VE UYGUNDUR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''30 büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu dolayısıyla oluşması muhtemel sosyal mesafe ihlallerinin yol açabileceği korona virüs yayılımını engellemek üzere alınan ve bu gece yarısından itibaren iki gün geçerli olacak sokağa çıkma yasağı kararı, yerinde ve uygundur.'' dedi.

TÜM TEŞKİLATLAR VE ÜYELER SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA UYMALIDIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Lideriyle, MYK üyeleriyle, milletvekilleriyle, teşkilatları ve mensuplarıyla milletimizin emrinde olan MHP; sokağa çıkma yasağına uyulması için olanca titizliğin gösterilmesini, vatandaşlarımızdan hararetle beklemektedir. Yasak kararına riayet edilmesi, toplum sağlığı açısından alınan tedbirlerin ve korona virüse karşı sürdürülen mücadelenin etkili olması bakımından elzemdir. Bu hususta an itibariyle MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda bütün teşkilatlarımız uyarılmıştır.'' dedi.

SOSYAL MEDYADA DÖNDÜRÜLEN KARALAMA KAMPANYALARINA İTİBAR ETMEYİN

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Sokağa çıkma yasağı üzerinden gerek liderimiz ve partimiz, gerekse teşkilatlarımız hakkında sosyal medyada döndürülmeye çalışılan fitne fırıldaklarıyla karalama kampanyalarına milletimizin itibar etmeyeceğine eminiz. Milletimizin bu badireden daha da güçlenerek çıkacağına ve aydınlık günlerin uzakta olmadığına, davamıza inandığımız gibi inanıyor; “Lütfen biraz daha sabır!” diyoruz.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.