MHP'Lİ DENİZ ÖZKÖK TEK ÇARE MHP ; KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK

MHP'Lİ DENİZ ÖZKÖK TEK ÇARE MHP ; KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK

AKP Hükümetinin 13 Yıldan Beri Yaptıkları Ortada, Sağlıkta "REFORM YAPTIK" dediler. Randevu alırken,muayene olurken ,hatta acilde MUAYENE olduktan sonra bile para aldılar.

EKONOMİ SÜPER dediler.Benim cebimde PARA YOK!! DOLAR VE EURO almış başını gidiyor.Nereye gidiyorsun Diyen hükümet yok BARIŞ SÜRECİ̇ dediler.Hatta MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALDILAR ne oldugunu anlamadan ÇÖZÜM SÜRECİNİN FİLMİNİ ÇEKERLER TÖRERE HAYIR MİTİNGİ yaparlar.Birde ne dediler inanılır gibi degil.... . TERÖRİST Başıyla görüşen "ŞEREFSİZ DEDİLER". TERÖRİST başıyla Görüştüklerini açıkladılar. (Ben Buna Yorun bile yapmam.) TERÖRİSTLER kışlaların önünde MEHMETÇİĞE EL SALLAYARAK SİLAHLARIYLA BİRLİKTE GEÇTİKLERİNİ ve BUNA GÖZ YUMDUKLARINI SN "BÜLENT ARINÇ "YENİ SÖYLEDİ. Birde DUBBLE yol yaptık dediler . Evet yol yapmışlar. . Hemde 2 çeşit yol yapmışlar.1. ALTINDA BOMBA OLAN YOL. 2.ALTINDA MAYIN OLAN YOL. HEMDE UZAKTAN KUMANDALI. Bizim bir ANAYASAMIZ var. Bizim bu ANAYASAYA uymamız zorumluluğu var. Ama bazıları bu ANAYASAYI TANIMIYORLAR!!!!

Mısır'daki bir kız çocuğu öldü diye gözyaşlarını tutamayanlar. Fransada10 Fransız öldü diye Mitinglere katılanlar Filistinde ki Müslüman Kardeşlerimiz için sesini Yükseltenler ŞEHİTLERİMİZ hakkında hep ne düşündüklerini Merak ediyorum. Siz Suriye'li ,Filistin'li ,Mısır'lı, Fransız'lı ,Irak'lı , İngiliz olmayı v.s. düşünürken, (BİZ ÖNCE VATAN DİYORUZ). Biz acaba "VATAN ELDEN GİDİYORMU KORKUSU "yaşıyoruz.

"TEK ÇARE MHP" yine diyorum.Yalan söylemeyen ,Dürüst İlkeli , Çalışkan , Haram Lokma yemeyen ve Yedirmeyen, İleri Görüşlü TÜRKMEN BEY'İMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ'NİN Her zaman yanındayız.Herşeyin Hesabını MHP' YE kesiyorlar. Onlara13 yıl katlandınız.MHP 'nin İktidara geçmesi için Bir Dönen "OY VERİN" ve İKTİDARA TAŞIYIN ondan sonra kestiğimiz "TÜM HESAPLARI ÖDERİZ"

Kıymetli Ülküdaşlarım Yüreklerimizi yakan bir Bayram geçti gitti ancak Şehitlerimizin acısı geçmedi geçmeyecekte daha nice ŞEHİTLER vereceğiz belli değil Şehit Anaların feryadına kulak tıkayan Türkiye'yi Bölmeye odaklanmış olan bir İktidar ve yandaşları bunlar çözüm sürecinde silahlanmışlar diyerek kendi kendini haklı göstermeye çalışıyorlar.

Kos koca Türkiye Cumhuriyet'ini Yöneten siz Nasıl fark etmediniz bu kadar silah toplanırken diye sorarlar, PKK lı hainler bunu yaparken siz ne işlerle uğraşıyordunuz .

Yoksa üç Maymunumu oynuyordunuz.. Görmediniz, Duymadınız ve Sağırmıydınız. Sahi siz ülkeyi Yönetmiyor da Parsel Parsel satıyormusunuz. Polisi tokatlayanÖzerklik isteyenlerle halay çekip Dolmabahçede poz verenler siz değilmiydiniz.Asvalt altında o patlayıcıyı yerleştirilirken

görmediniz KCK LI hainleri serbest bırakıp hainleri tutuklayan güvenlik güçlerini paralel ci safsatasıyla siz tutuklamadınız mı ?ALLAH Islah etsin "BRE OY AVCILARI "Daha ne kadar Türkiye'mizin parçalanmasına mı "UŞAKLIK EDECEKSİNİZ".

Analar ağlamasın yüreklerimiz yanmasın diyorum Vatanımız üstünde oyunlar oynanıyor diyorum.Halen neyi bekliyorsun. Yediğiniz rüşvetleri vurgun paralarınıda alın öğle gidin nereyemi

" Vatan Topraklarını parsel parsel satanlar siz biliyorsunuz oyununuzu bozacağız bu millet size hak ettiğiniz yere İktidar hükümetinden alıp buna bir dur diyecektir.Yeter bu milletin çektiği 13 yıldır çektiği yeter bu milletin Vatanımın çektiği.Bakın bizde bir Ata sözü var "400 köyün köpeği çökse Üstüne derler"aynen aynen söglüyorum sizin kadar yüzsüz Yalanı dolanı iyi bilen yaptığı işleri ve vatanımız üstünde oynadığınız oyunların ,üstünü kapatmasını iyi bilen bölge bir İktidar partisi görülmemiş ve duyulmamıştır.

MHP Yİ DSP 'le İktidar Ortağı olmakla suçlayan sizler DSP hükümeti kadar bile milletini toprağını düşünmediniz.Sayın DEVLET BAHÇELİ'NİN şerefli duruşu yanında ayağının tozu bile olamazsınız. Vatanım bölünmüş haritası maliye bakanı "Mehmet Şimşek by tarafından paylaşılmadı mı? Facede üç milyona Çerez parası demediniz mi? Askere Polise "Durun" diyen siz değilmiydiniz. Yoksa vatana ihanet eden insanlara soruyorum daha ne kadar Şehit vereceğiz

Sayın Genel Kurmay Başkanım asker daha ne kadar sesiz kalacak. Bir kural var "Hainlerin verdiği emir dinlenmez en kıdemli idareyi bile ele alır daha sonra hain divanı Harpde yargılanır."Paşa Dedem söğlemişti.Bizi çağırırlarsa vatan için Cepheye gelir şavaşırız ölürsek Şehit ,kalırsak Gazi, bu ülkeyi hainlere yar etmem.Ancak ve ancak mezar ederiz yeterki Tam Bağımsız Türk Milleti Olalım ....

DENİZ ÖZKÖK

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.