Ak Parti İlçe Başkanı Devlet Bahçeli'nin Askerleriyiz Dedi..

Ak Parti İlçe Başkanı Devlet Bahçeli'nin Askerleriyiz Dedi..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımlarıyla 18 Aralık 2022 tarihinde Mersin’de gerçekleştirilecek olan mitinge yönelik Ak Parti ve MHP Silifke İlçe Teşkilatlarının ortaklaşa düzenlediği istişare toplantısında konuşan Ak Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik sözlediği sözlerle toplantıya damga vurdu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin önemli mesajlar vereceği 18 Aralık 2022 tarihinde Mersin Millet Bahçesi'nin yanında bulunan alanda gerçekleştirilecek olan 2023'e Doğru Aday Belli, Karar Net temalı mitinge yönelik, başta MHP Mersin Teşkilatları olmak üzere mitinge destek verecek olan Antalya, Adana, Osmaniye ve Hatay Teşkilatları hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda hareket eden MHP Silifke İlçe Başkanlığı, Ak Parti Silifke İlçe Başkanlığı ile birlikte, Göksu Otel'de istişare toplantısı düzenledi.

MHP Mersin mitingine yönelik düzenlenen Cumhur ittifakı istişare toplantısına; Ak Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Silifke Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Taşucu Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Dölek, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, MHP KAÇEP Başkanı Kıvanç Derya, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin İsmail Ünver, parti yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, delegeler, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

AK PARTİ SİLİFKE İLÇE BAŞKANI KURT'TAN BAHÇELİ HAKKINDA MANİDAR SÖZLER

15 Temmuz FETÖ hain darbe girişiminden sonra kurulan Cumhur İttifakı'nda, MHP'lilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Ak Parti'lilerin ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik övgü dolu sözleri sıkça duyulur. Ak Parti ve MHP Silifke İlçe Başkanlıklarının ortaklaşa düzenlediği istişare toplantısında konuşan Ak Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt'un, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik kullandığı ifadeler, iki siyasi parti mensuplarının birbirlerinin liderleri hakkında söylediği güzel sözlere örnek oldu. Başkan Kurt'un, partisinin liderine yönelik ''Erdoğan'ın Askerleriyiz'' derken MHP Liderine yönelik de ''Bahçeli'nin Askerleriyiz'' demesi, iki siyasi partinin kaynaşması açısından önemliydi.

Cumhur İttifakı istişare toplantısında konuşan Ak Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, ''Cumhur İttifakı’na baktığımızda bir tarafta Türk siyasi tarihinin son 30 yılına damga vurmuş, devleti ve milleti her sıkıştığı anda kendini öne atmış, her türlü iradeyi ortaya koymuş değerli bir büyüğümüz Sayın Devlet Bahçeli Başkanımız var. Diğer tarafta ülkemizin son 20 yılına damga vuran, Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerine imza atan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Hamdolsun ki böylesine güçlü iki liderin bizler de askerleriyiz. O zaman bizlerde görevimizi en iyi şekilde yapmamız lazım. Bir olmamız lazım, diri olmamız lazım. 2023 Genel seçimlerine az bir süre kaldı. Bizler bir aileyiz. Birbirimize sahip çıkacağız. Liderlerimizin yaptığı gibi Silifke’mizde ve Mersin’imizde kardeşlik hukukunu gerçekleştirmek ve daha da güçlendirmek zorundayız. Bunu yaparsak Silifke’de bizim, Mersin’de bizim Türkiye de bizim inşallah. 18 Aralık’ta Mersin’e gelecek olan MHP Genel Başkanı, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi en güzel şekilde karşılayacağız. Aynı gün Mersin’de meydanları doldurarak gücümüzü, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha ortaya koymalıyız. Partimizin ve cumhur ittifakımızın her bir üyesini 18 Aralık’ta Mersin’de yapılacak olan mitinge davet ediyorum.'' dedi.

MHP SİLİFKE İLÇE BAŞKANI LEVENT NOGAY'IN KONUŞMASI

Cumhur İttifakı istişare toplantısında konuşan MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, ''MHP olarak biz büyük bir aileyiz, ailemiz cumhur ittifakı ile daha da büyüdü. Ülkemizin geleceği ve bekası için birleşen liderlerimizin yolunda ve emrindeyiz. Gerek yerel seçimlerde gerekse diğer zamanlarda birlik ve beraberlik içerisindeyiz. 2019 yerel seçimlerinden sonra cumhur ittifakı olarak halkımıza ve ilçemiz Silifke’ye hizmet ediyoruz. Allah’ın izniyle 2023 yılı Haziran ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Silifke’mizden başlatacağımız başarıyı Mersin ve Ankara’da hissettireceğiz. Cumhur ittifakı olarak çok güçlü ve başarılı bir çalışmayla Mersin’imizden daha çok sayıda milletvekili seçerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesine destek olacağız. Bugün iki partinin lideri onca sıkıntıya rağmen el ele vermiş bu ülkeyi içeride ve dışarıdaki düşmanlara karşı dimdik durarak korurken bizler de onların yanında aynı şekilde dimdik durarak birlik ve beraberliğimizi bir kez daha göstereceğiz. 18 Aralık 2022 tarihinde Mersin’e gelecek olan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi tüm halkımız ve cumhur ittifakı olarak karşılayarak meydanları dolduracağız. Cumhur ittifakımızın her bir üyesini, her bir ferdini, tüm partililerimizi ve hemşehrilerimizi 18 Aralık’ta Mersin’de MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi karşılamaya davet ediyorum.'' dedi.

SİLİFKE BELEDİYE BAŞKANI SADIK ALTUNOK'UN KONUŞMASI

Cumhur İttifakı istişare toplantısında konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ''Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımızın özlediği ve beklediği büyük projeleri ve çalışmaları hayata geçirdik. Yeni projelerimiz üzerinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız bu hizmetlerle özellikle Mersin bölgesinde parmakla gösterilen başarılı bir ilçeyiz. Tabi ki bu başarımızda her hepinizin emeği ve katkısı büyük. Cumhur ittifakı olarak ilçemiz Silifke’ye ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun. Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde 18 Aralık’a Mersin’e gelecek olan MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi Silifkeliler olarak Mersin’de güçlü bir şekilde karşılamalıyız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği uyum ve başarılı çalışmalara biz de destek vermeliyiz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yurt genelinde başlattığı 2023’e doğru aday belli, karar net mitingine tüm hemşehrilerimizi, partililerimizi ve cumhur ittifakı üyelerimizi davet ediyorum. Mersin’e ve tüm Türkiye’ye Silifke’mizin gücünü cumhur ittifakımızın gücünü gösterelim.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.