Ankara'da MHP'ye Büyük Katılım! 30 Bin Kişi MHP'ye Katıldı

Ankara'da MHP'ye Büyük Katılım! 30 Bin Kişi MHP'ye Katıldı

Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) üyeliklerde gözle görülür bir artış yaşanıyor. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, göreve geldikleri 2 aylık süre zarfında 30 binin üzerinde Başkentli vatandaşın MHP'ye üye olduğunu açıkladı.

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, başkent Ankara'da partilerine olan ilginin hızla arttığını ve son iki ayda 30 bin kişi üzerinde yeni üyenin MHP'ye katıldığını açıkladı. Doğan, bu önemli artışı duyurmak ve teşkilatın çalışmalarını değerlendirmek amacıyla Ankara basını ile bir araya geldiği kahvaltılı bir toplantı düzenledi.

f6tj-lcxgaaeznf.jpg

Toplantıda konuşan İl Başkanı Doğan, göreve geldikleri günden itibaren tüm Ankara'da seferberlik ilan ettiklerini ve MHP'ye katılımların sürdüğünü belirtti. Ayrıca, CHP, İP (İyi Parti), Zafer ve Genç Parti gibi diğer partilerden de önemli katılımların yaşandığını ve bu katılımların kongre sonrasında da artarak devam edeceğini ifade etti.

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, parti içi birlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, "İyi Parti'den ve diğer partilerden de katılımlar var. Kongreden sonra bu katılımlar hız kesmeden devam edecek." dedi. Ayrıca, Ankara'da gerçekleşecek olan 2024 yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Yerel Seçimlerde İddialı Hazırlıklar

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, 24 Mart 2024'teki yerel seçimlerde büyük başarılar elde etme hedeflerini dile getirdi. Ankara'da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde büyük bir başarı elde edeceklerine inandığını belirten Doğan, ayrıca MHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istişaresi sonucu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylarının belirleneceğini ifade etti.

MHP İl Başkanı Doğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın döneminde gerçekleştirilen projeler hakkında da görüşlerini paylaştı. Doğan, Mansur Yavaş'ın vaat ettiği ve tamamladığı projeler hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığını belirtti ve bu konudaki görüşlerini kamuoyu ile paylaşacağını ifade etti.

Ankara'da MHP üyeliklerinin hızla arttığı, parti içi birlik ve dayanışmanın güçlendiği ve 2024 yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlık yapıldığına dair MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan'ın açıklamaları, Başkent siyasetinde önemli bir gündem oluşturdu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.