Bahçeli'den Erdoğan'a Mursi Tepkisi!

Bahçeli'den Erdoğan'a Mursi Tepkisi!

MHP Lideri Devlet Bahçeli Mersin'de halka seslendi. Bahçeli'nin gündeminde hükümet ve Musi'ye verilen idam kararı vardı.

Mersin'de halka seslenen MHP Lideri Devlet Bahçeli hükümete ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Bahçeli,'Sisi, Mursi'ye idam kararı verdi. Ancak Erdoğan ve AK Parti Hükümetinden ses gelmedi. Bu iktidar uzun süre Rabia işaretini kullanarak rant sağlamaya çalıştılar. Hem içerde hem dışarıda. Silahı eline alan yüzlerce katil sınırmızdan girip çıkarken bu zihniyet hangi tezgahın içerisindeydi.' dedi.

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları..

Hakkınız olan sizde olmayan milli servet nerelerdedir? Ben söyleyeyim. Ayakkabı kutularındadır. Vakıf kasalarındadır. Villalardadır. Soyguncular sizin üzerinizden geçinmiştir. Rüşvetçiler milli iradenin bağrını delmiştir. AK Parti organize vurgun çeteleri olarak Türkiye'yi 4 bir yandan sarmıştır. Havuzcu iş adamları köşeyi dönmüştür. 17-25 Aralık çetesi parayı bulmuştur. 

"GÜNAHKARLIKLAR ZİRVEYE ÇIKMIŞTIR"

İslam ahlakından nasibini alamayan ne kadar süblin varsa günahkarlıkta zirveye çıkmıştır. İranlı kaçakçıyı hayırsever ilan etti. AK Partili bir milletvekili çıktı. İnternetteki ses kayıtları doğru olsa bile inanan yok açıklamasında bulundu. AK Partili meşhur bir danışman insan yolsuzluk yapabilir diyecek kadar çürüdü. Mersin'in iyi tanıdığı eski bakan uzay gemisi yapmak istiyorlar sözünü kullanırken yüzü kızarmadı. 17-25 :Aralık aile boyu rüşvete battığının bir miladıdır. Milletimiz kara paracılara senin önünde ben yatarım diyen bakanlara ilk defa rastlamıştır. 

"HARAM SALTANATI KURULDU"

Türk siyasi hayatının görnediği bir haram saltanatı kurulmuştur. Bu pislikleri örtme çabalarına yönelik girişimler mantıksızdır. Tabelere dubolaj demek işe yaramayacaktır. Adaleti karartma girişimi ter tepecektir. Polislerin zindana mahkum edilmesi hırsızlık gerçeğini örtmeyecektir. Ankara'da hırsız vardır. Hırsız iktidardadır. Bu devran 7 Haziran'da dönecektir. Mersin bunun için yürüyüşe geçecektir. Bizim yürüyüşümüz milliyetçi ruhun yükselişidir. Rüşvetlerin kökünü kurutacağız. 

"BİZ YÜRÜDÜKÇE ERDOĞAN SÜNECEKTİR"

Biz yürüdükçe haram zadeler kaçacak delik arayacaklardır. Biz yürüdükçe Erdoğan sünecektir. Biz inançlı kadrolarımızla yürümeye başladık. Bu yürüyüş korkaklara karşı cesurların yürüyüşüdür. Bu yürüyüş namusluların yürürüşüdür. Gelin bu şerefe siz de dahil olun. Hırsıza, istismarcıya bizimle yürü Mersin! 

BAHÇELİ, CHP'LİLERDEN OY İSTEDİ

Ülkemiz kötüye gidiyor. İstikbaliniz için birlikte yürüyelim. CHP'ye oy veren vatandaşlarım çağrım sizedir. MHP'yi iktidara taşımak için oy verecek misiniz? Mersin'in kiminle yürüyeceği çok şükür berraklaşmıştır. Aziz vatandaşlar Davutoğlu dünkü Balıkesir konuşmasında partisini Kuvayı Milliye olarak anlattı. AK Parti yabancılaşmadır. Türkiye 2002'den sonra esaret altında bırakılmıştır. 


ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİNDEN HİÇBİR SES GELMEDİ"

Sisi, Mursi'ye idam kararı verdi. Ancak Erdoğan ve AK Parti Hükümetinden ses gelmedi. Bu iktidar uzun süre Rabia işaretini kullanarak rant sağlamaya çalıştılar. Hem içerde hem dışarıda. Silahı eline alan yüzlerce katil sınırmızdan girip çıkarken bu zihniyet hangi tezgahın içerisindeydi. Davutoğlu hükümetinin gizli dönemlerinde gerçekleştirilen operasyonların altından devletin zirvesinde bulunanlar çıkamayacaktır. Hükümet aklını başına almalıdır. Milli sınırlarımıza gereken değeri vermelidir. Bunların yürüdüğü yol kin ve ihanet yoludur.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum