Çöküşü ahlakla engelleyeceğiz !

Çöküşü ahlakla engelleyeceğiz !

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz. Ekonomi büyüyecek, insanımız refah ve zenginliğe ulaşacaktır" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz. Üreten ekonomi programımızla sanayinin, iş adamlarımızın, aç ve açıkta kalan milyonlarca masum vatandaşımızın sorunlarını gidereceğiz. Ekonomi büyüyecek, insanımız refah ve zenginliğe ulaşacaktır" dedi. 

Bahçeli, partisinin Zafer Meydanı'ndaki mitinginde yaptığı konuşmada, Davutoğlu ve Erdoğan'ın paralel ve komşu meydanlarda miting düzenlediklerini belirterek, "Mitinglerde, 'zenginleştik, kalkındık, refahı bütün yurda yaydık, vatanı imar ettik, açı doyurduk, çıplağı giydirdik, işsize iş verdik' diyorlar. Bunların devr-i saltanatında birilerinin zenginleştiği çok doğrudur. Birilerinin ceplerini doldurduğu açık bir gerçektir. Birilerinin harama el uzattığı, birilerinin yetimin hakkını çaldığı, birilerinin boğazından haram lokmaların indiği kesindir" diye konuştu.

"Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz"

Bahçeli, CHP'ye oy verenlere de "gel bu defa bizimle yürü" şeklinde seslenerek, şunları kaydetti:

"Kararsız duran, henüz tercihini yapmamış kardeşim, boşuna zaman kaybetme, MHP bil ki seninle, senin yanındadır. O halde bizimle yürümek, MHP'yi iktidara taşımak için oy verecek misiniz? 7 Haziran'da mührünüzü üç hilale heyecanla vuracak mısınız?  Gümüşhane'nin talihi açık, geleceği aydınlıktır. Allah hepinizden razı olsun, umutlarınız, umutlarımız, talepleriniz hedefimizdir. MHP iktidarında yoksullukla savaşacağız, yolsuzlukla ve terörle mücadele edeceğiz. Devlet ve yönetim reformuyla çürümenin önüne geçeceğiz. Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz. Üreten ekonomi programımızla sanayinin, iş adamlarımızın, aç ve açıkta kalan milyonlarca masum vatandaşımızın sorunlarını gidereceğiz. Ekonomi büyüyecek, insanımız refah ve zenginliğe ulaşacaktır."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.