Devlet Bahçeli'den Dikkat Çeken Paylaşım..

Devlet Bahçeli'den Dikkat Çeken Paylaşım..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bisiklet ile poz verdi. Fotoğraf MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşıldı.

58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turuna destek olmak amacıyla bisiklet ile poz veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarışa katılacak sporculara başarılar diledi.

58. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

Toplumda bisiklet sevgisinin yerleşmesi, gençlerin bisiklete olan bağının artması, turizmin gelişmesi ve Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından oranize edilen 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour of Türkiye 2023), 6 Şubat'ta meydana gelen deprem nedeniyle planlandığı Nisan ayından Ekim ayına ertelenmişti.

f6ezyczw8aa0rjv.jpg

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN DİKKAT ÇEKEN BİSİKLETLİ POZ

8 Ekim tarihinde Alanya-Antalya etabıyla başlayıp 15 Ekim tarihinde İstanbul-Sultanahmet etabıyla sona erecek olan 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turuna destek olmak amacıyla bisiklet ile poz veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarışa katılacak sporculara başarılar diledi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin bisikletli fotoğraf çekilerek spora ve sporcuya destek olması konusunda MHP'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ''Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, sporu ve sporcuyu destekleyerek gençlerimizin spora yaklaşımı, sağlıklı yaşama pedal çevirmesidir sözüyle, 08 Ekim'de başlayacak olan, 58.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turunu bugünden tebrik ederek başarılar dilediler.'' denildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.