DEVLET BAHÇELİ'NİN CEMAAT UYARILARI VE BAHÇELİ'YE SALDIRANLAR/ VİDEO

DEVLET BAHÇELİ'NİN CEMAAT UYARILARI VE BAHÇELİ'YE SALDIRANLAR/ VİDEO

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli uzun yıllardır Gülen cemaati hakkında uyarılarda bulunmuş ama başta Erdoğan olmak üzere AKP'lilerden hatta CHP'lilerden ağır sözlerle eleştirilmişti.

Bugün görüldü ki MHP lideri Bahçeli bir kez daha haklı çıktı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli uzun yıllardır Gülen cemaati hakkında uyarılarda bulunmuş ama başta Erdoğan olmak üzere AKP'lilerden hatta CHP'lilerden ağır sözlerle eleştirilmişti. Bugün görüldü ki MHP lideri Bahçeli bir kez daha haklı çıktı.

Sosyal medyada yayınlanan videoda Bahçeli'nin uyarılarından bir kısmı ile Bahçeli'ye karşı Gülen Cemaatini savunmak için sarf edilen sözler gösterilmiş.

O gün o açıklamaları sebebiyle MHP lideri Bahçeli'yi linç etmeye kalkışanlar bugün cemaatin darbe kalkışmasıyla yüzyüze kaldı.

Siyasi öngörü ve feraset sahibi oluşuyla Bilge Lider sıfatını kazanan Devlet Bahçeli'nin o gün yaptığı açıklamalardan kimi kesitler aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Sadece bu video bile başta AKP'nin üst yöneticileri olmak üzere birçok siyasetçinin ve kişinin MHP Lideri Bahçeli'ye en azından bir özür borçları olduğunu gösteriyor...

İŞTE O VİDEO

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.