Lütfü Türkkan: Okullara değil, KCK Bürolarına baskın yap!

Lütfü Türkkan: Okullara değil, KCK Bürolarına baskın yap!

24. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal platform Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ‘Paralel’ iddiasıyla okullara yönelik baskınlar yerine ‘KCK bürolarına baskın yap’ dedi.

24. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan,Twitter üzerinden gündemle ilgili paylaşımda bulundu.

Türkkan; Seçimlerden sonra artan terör olaylarıyla ilgili çarpıcı twitler attı. 

Terörle mücadele ve çözüm sürecinin ana kaynağına yönelik operasyonların yapılması gerektiğini belirten Türkkan ‘Paralel’ iddiasıyla okullara yönelik baskınlar yerine ‘KCK bürolarına baskın yap’ dedi.

Türkkan’ın paylaştığı tweet şöyle:

-Okulları değil, PKK eylemlerinin planlandığı KCK bürolarını bas. Bas ki bu milletin evlatları şehid olmasın.

-HDP'ye sözde ayar veren AKP'ye sormak istiyorum: İki yıldan fazla süren adına 'çözüm' dediğiniz süreci Vizigotlar ile mi yürüttünüz siz?

24. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, daha öncede bir açıklama yaparak; ‘Asker dağda vurdukça PKK şehirlerde eylem yapmaktadır. Yapmaya da devam edecektir. PKK ile mücadele stratejisi acilen değişmelidir. Dağdan şehre yönelen PKK eylemlerine, güçlü bir istihbarat ağıyla son verilmelidir. Şehirdeki eşkiya nefes alamaz duruma getirilebilir. Unutulmamalıdır ki, Anadolu Türk ulusunun son yurdudur. Şartlar ne olursa olsun, vatan topraklarından vaz geçilmesine asla müsaade edilemez’ demişti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.