MHP 3 Milyon Yolsuzluk Broşürü Dağıtacak

MHP 3 Milyon Yolsuzluk Broşürü Dağıtacak

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, zabıta tarafından toplatılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve yolsuzluklarla ilgili broşürleri kapı kapı dolaşarak İstanbullulara dağıtacaklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, zabıta tarafından toplatılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve yolsuzluklarla ilgili broşürleri kapı kapı dolaşarak İstanbullulara dağıtacaklarını belirtti . Karataş, “Bugün itibariyle İstanbul’un 930 mahallesine yaklaşık olarak 3 milyon broşür dağıtacağız.” diye belirtti .

Milliyetçi Hareket Partisi MHP ’nin seçim kampanyası çerçevesinde hazırlattığı Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarıyla ilgili broşürlerinin İstanbul Büyükşehir belediyesi zabıtaları tarafından kaldırılması üzerine Milliyetçi Hareket Partisi MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, basın en son yeni açıklaması yaptı. 12 senelik AKP - AK Parti iktidarı dönemine ait dokuz tane görsel hazırladıklarını kaydeden Karataş, “Görselden 2 tanesini Pazar günü, biri 17-25 Aralık yolsuzluğu ile ilgili, bir öteki de ‘Kaçaksarayla’ ilgili demek oluyor ki Aksaray değil karasaray adlı görselimiz. Hiçbir hukuki dayanağı olmayan bir biçimde İstanbul Büyükşehir zabıtası tarafından yırtılarak kaldırılmıştır. İlk evvel İstanbul Büyükşehir yetkilileri, ilgili firmayı arayarak ‘bu görselleri kaldırın’ demesine rağmen firma bunun seçim kurulundan ya da savcılıktan bir kağıt olarak verilmesi gerekmekde olduğunu ifade etmesine rağmen, kaldırılması için baskı yapıyorlar. Firma baskıya rağmen kaldırmayınca zabıtalar Bostancı’daki dokuz tane görselimizi yırtarak kaldırıyor.” diye açıkladı . 

Broşürlerin kaldırılmasına sert karşılık veren Karataş, “Berat Albayarak’ı biliyorsunuz hepiniz. ATV ve havuz medyasından tanırsınız. Albayrak’a Ümraniye’de biri sual soruyor. Diyor ki efendim ‘bize hırsız diyorlar’ 4 bakanın yapmış olduğu yolsuzluklardan dolayı insanlara anlatacak bir şeyi mi kalmadı diyor. Oradan belediye başkanları, kalkıp diyor ki Hasan Can, ‘Sövün gitsin öyle diyenlere’ diyor. Zira sövün gitsin diyerek hep vatandaşın anasını ağlattılar. Kendileri millete hakaret edenlere, Mehmet Cengiz’e enerji piyasasının, nükleer enerjiyi verdiler hem elektrik kurumlarının dağıtımını verdiler. Demek ki sövüp gitsin diyenlerin hepsini maddi manada değerlendiriyorlar.” olacak şekilde açıkladı . 

Bülent Karataş, zabıta tarafından toplatılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve yolsuzluklarla ilgili broşürleri kapı kapı dolaşarak İstanbullulara dağıtacaklarını belirtti . Karataş, “Bugün itibariyle İstanbul’un 930 mahallesine yaklaşık olarak 3 milyon broşür dağıtacağız.” diye belirtti .
CİHANMilliyetçi Hareket Partisi MHP , 3 milyon yolsuzluk broşürü dağıtacak

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum