MHP Anket Şirketleri için Hareket Geçti

MHP Anket Şirketleri için Hareket Geçti

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, özellikle MHP'li vatandaşların tercihlerine yönelik gerçeği yansıtmayan bilgiler sunan anket şirketine tepki gösterdi.

MHP’ye karşı hasımlığıyla bilinen sözde anket şirketi Metropol’ün En Çok Beğenilen Tarihsel Kişilik anketine tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, özellikle MHP'li vatandaşların tercihlerine yönelik gerçeği yansıtmayan bilgilerle algı oluşturmaya çalışan Metropol Araştırma şirketi ve türevlerinin; oyunlarını bozmaya, maskelerini düşürmeye devam edeceklerini söyledi.

MHP'Lİ İSMAİL ÖZDEMİR'DEN METROPOL ANKET ŞİRKETİNE TEPKİ

Gün geçmiyor ki Türkiye hasımlığında bilerek yahut bilmeyerek sürdürülen projelere payanda olan isim ve kuruluşlar yeni senaryolarla milli birlik ve beraberliğimizi hedef alma konusunda türlü rezillikler sergilemesin, olmadık gerekçe ve bahanelerle yeni oyunlar kurgulamasın. Bir birini takip eden silsileler ile Devlet-i Ebed Müddet anlayışımızla 1923 yılında kurduğumuz son devletimiz olan Türkiye Cumhuriyeti’ni içeriden kirli tezgâhlar ve ayrışmalarla çözmeye çalışan zihniyet, milleti kendisiyle, değerleriyle ve tarihiyle hasımlı hale getirebilmek için tüm hünerlerini sergiliyor.

Kendi değerleriyle ayrışma yaşayan bir milletin geçmişinden kopmasını, böylelikle de geleceğinin sorunlu ve karanlık olmasını hedefleyen güruhun son tezgâhı, Metropol isimli sözde bir araştırma şirketi üzerinden servis edilen bir haberde kendisini ele vermiştir. Her seçimde Türkiye’nin istikrarını hedef alan, dahası MHP hasmı olduğunu da yayınladığı sözde anket, özde algı çabalarından çok iyi bildiğimiz bu şirketin servis ettiği bilgiler tam bir garabet ve rezalet örneğidir. Böylesi düzmece bir anketin varlığını toptan reddetmek, bu milletin her bir evladının vazifesidir.

Tarih boyunca Türk Milleti’ne büyük hizmetleri olmuş, bizim nazarımızda abideleşmiş ve kutup yıldızımız haline gelmiş büyük devlet adamlarını birbirleriyle mukayese etmek akılsızlık, ahmaklık ve ahlaksızlıktır. Senaryo ve figüranları bilenler içinse bu durum maksatlı bir çabanın ürünüdür. İstanbul’u fetheden büyük komutan Fatih Sultan Mehmet Han da, ülkesini ayakta tutabilmek için mücadele eden Sultan Abdülhamit Han da, son Türk Devleti’nin banisi Mustafa Kemal Atatürk de bizimdir. Binlerce yıllık tarihimizde var olan tüm devlet başkanları, asla ve kat’a kendi çıkarını devletinin ve milletinin çıkarı üstünde görmemiştir.

Hal böyleyken, birini diğerine tercih etmek sadece Türk Milleti ile hesaplaşma arzusu güden ve Türk tarihinde kopukluk yaratmak isteyen; 1071 yılı ile başlayan tarihi Şark Meselesi’nin sahibi olduğu bilinen rezil anlayışın sahiplerinin harcıdır. Biz bu senaryoyu da sahiplerini de, kurşun askerlerini de iyi tanıyoruz. Kim ne yaparsa yapsın, bin yıldır bir ve beraber yaşadığımız bu aziz vatanda binlerce yıl daha bir ve hür olarak yaşama irademizden asla taviz vermeyecek, oyunları bozmaya, maskeleri düşürmeye devam edecek, azim ve kararlılıkla cihan hâkimiyeti mefkûremizi Türkiye merkezli olarak 21. yüzyılda bir kez daha hedefine ulaştıracağız.

Resim

Resim

Resim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.